Menu

Plague Inc.

Plague Inc.

Strateji oyunu denildiği zaman aklınıza muhakkak gelecek bir oyundan bahsedeceğiz, Plague Inc. Hem strateji oyunu hem de biraz tehlikeli demekte fayda var. Aslına bakarsanız çoğu zaman böyle durumlardan hatta oyunlardan çekiniyoruz. Ama bu oyun öyle bir oyun ki sizi içine çekiyor.

Oyundan kısaca şöyle bahsetmek doğru olacaktır; ilk bölümdür ki bakteri oluşturarak başlayacaksınız bu oyuna ve bu bakteriler sayesinde insanları öldürmeye çalışacaksınız. Her ne kadar kulağa korkunç geliyor olsa bile, bu oyun gerçekten bu kısımda zevkli olmaya başlıyor.

BU HASTALIKLA İNSAN ÖLDÜRMEYE VAR MISIN?

  • Oyunun kimi taktikleri elbette var. Mesela öncelik olarak hastalığı yaymaya nereden başlayacaksınız, bu çok önemli ki buradan devam edebilesiniz ve ağınızı genişletebilesiniz.
  • Öncelik olarak ilk virüsü nereye atacağınıza karar vermelisiniz. Bir harita sunuluyor size ve bu harita da seçeceğiniz yer çok önemli çünkü ülkeler gelişmişlik düzeylerine göre, sağlık bakımından korunmakta.
  • Eğer hala nereden başlayacağınıza karar veremediyseniz, Güney Afrika öncelikleriniz arasında olabilir hem daha iyi yayılabilir hem de diğer bölgelere erişimi kolaylıkla sağlayabilirsiniz.
  • Unutmayın ki, bakteri attığınız yerler kırmızı eğer orada bakteri yüzünden insan oluyorsa, o bölge siyah oluyor.

OYUN İÇİN BİR KAÇ TAKTİĞE GEREK DUYABİLİRSİNİZ

  • Eğer hastalıklarınız bir şekilde, semptomlar geliştirmeye devam ediyorsa ve bu durum fark edilmiyorsa, öncelikli amacınız tüm dünyaya hastalığınızı yaymak olsun. Bu sayede tüm herkesi zehirleyebilirsiniz.
  • Eğer geliştirmiyorsa yavaş yavaş çekilin ve bir süre üretkenliği azaltın. Her ne kadar insanlar hastalığı fark etse bile, kür hızla yayılacaktır.
  • Oyunda bilmeniz gereken son nokta ise, ilaçlara karşı önlem almak olacaktır.

**Oyuna baktığımız zaman iOS ile uyumlu olduğunu görüyoruz. Aslına bakarsanız, lafı edilmeyecek kadar bir miktar ödeyerek bu oyuna sahip olabilirsiniz. Bu sayede hastalıklarınız ile koca ülkeyi de ele geçirebilirsiniz.**

**iOS ile uyumlu olan Plague Inc., iOS 6 ve üzeri sürümler için uygundur ve aynı zamanda da iPad ve iPod Touch’lar içinde uygun olmaktadır. Birçok dil seçeneği mevcut olan bu oyun büyük bir keyif ile oynayacaksınız. Yapmanız gereken ise, hastalık bulaştırmaktan başka bir şey değil.**

Hemen İndir

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE