Menu

Piano Tiles 2

Piano Tiles 2

Clean Master Games oyun firması tarafından geliştirilmiş ve piyasaya sunulmuş olan Piano Tiles 2 indirmesi ve oynaması ücretsiz bir oyundur. Piano Tiles oyununun geliştirilmiş hali olarak piyasaya sunulmuştur. Yeni özellikleri ve grafikleri ile oyuncuların beğenisine sunulmuştur.

İlk çıkartılan Piano Tiles oyununda, oyuncuların oynayabileceği Arcade ve Zen olmak üzere iki farklı oyun seçeneği mevcuttu fakat bu oyunda bu tarz oyun stilleri ve seçenekleri artık mevcut değildir. Bu oyunda, yapımcılar tamamen oynanış üzerine odaklanmışlardır. Oyuncuların hangi şarkı ile oyunu oynayacaklarını seçme gibi bir şansları vardır. Seviyeler ve şarkılar bir önceki oyunda olduğundan daha da zor hale getirilmiştir ve ek bölüm eklenmiştir. Sonsuz Akın isimli bu ek bölümde, oynadığınız bölümdeki şarkının sonunu getirebilmek için çabalarsınız. Oyunda ilerledikçe ve daha fazla bölümü başarıyla tamamladıkça para kazanır ve bu kazandığınız para sayesinde yeni şarkıların kilidini açarak bu şarkılar eşliğinde oyununuza devam edebilirsiniz.

Piano Tiles 2 oyununda şarkılar bir önceki oyunda olduğu gibi siz siyah karelere bastıkça akmaz. Kendi hızları vardır ve siz bu hıza ayak uydurarak şarkıları çalmak zorundasınız.Oyun bu yöntem sayesinde oyuncuların her bölümde bir önceki bölümden daha da hızlı dokunması gerektiği bir oyuna dönüşür.

Eğer oyunlarda rekabeti ve diğer insanlarla yarış içerisinde olmayı seviyorsanız bu oyun tam size göre. Bu yeni oyunda bu oyunu oynayan bütün oyuncularla rekabet içerisinde olabilirsiniz. Bu oyun türünde saniyede kaç siyah kareye bastığınız ile orantılı olarak puan kazanırsınız.

Öne Çıkan Anahtar Özellikler:

  • Bir önceki oyunda sadece klasik olarak piyano çalarken bu oyunda pek çok enstrüman seçeneği de mevcuttur.
  • Bu yeni oyun sayesinde sadece klasik müzikleri değil pop müzikler eşliğinde de oyununuzu oynayabilirsiniz.
  • Yeni versiyonundaki görsel eklentileri sayesinde, oynanış ve dokunma hassaslığı geliştirilmiştir.
  • Çevrim içi olarak arkadaşlarınızla veya bu oyunu oynayan diğer oyuncularla aynı şarkı eşliğinde rekabet edebilirsiniz.
  • Yeni ses eklentileri sayesinde şarkılarınızı daha kaliteli olarak duyabilirsiniz.
  • Facebook üyeliğinize bağlanarak oyunda kat ettiğiniz yolu ve oyundaki gelişmeleri arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

 

Hemen İndir

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE