Menu

Piano Tiles 2

Piano Tiles 2

Oyun sektörü son zamanlarda oldukça büyük bir başarıyı kovalarken, bizlerde bağımlılık yapan Piano Tiles 2 oyununa değinmek istedik. Son zamanlarda oyun alanında birçok farklı oyun ile karşı karşıya geliyoruz ama yine de basit arayüzlü oyunlardan vazgeçemiyoruz. Bunun sebebi ise; oyunların bizleri zorlamıyor oluşu ve bu sayede onlara bağımlılığımızın artması. Bu oyunda tam olarak o tatta bir oyun aslında, oyunun birinci versiyonundan değilik pek bir olgu yok.

Birinci versiyonun biraz daha az bir müzik hafızası olan bu oyun, ikinci oyunuyla o hazneyi epeyce genişletmiş. Aynı zamanda müzik koleksiyonu yapabilme imkanınız da var. Anlayacağınız versiyonu değiştiği zaman oyunda kaliteli olmuş ve bu sayede oynayanların da dikkatini hayli çekecek gibi gözüküyor.

REFLEKSLERİNİZİ GÜÇLENDİRMEK İSTER MİSİNİZ?

  • Bu oyuna bir refleks oyunu diyebiliriz. Her ne kadar sizi zorlayan kısım, asıl refleksler kısmı ise; kısa sürede alışacağınızı düşünüyoruz.
  • Oyunun asıl amacı piyano gibi akıp giden ekranda beyaz tuşlara basmamaktan geçiyor. Elbette bunu yaparken siyah tuşlara basmanız gerçeğini de unutmamalısınız.
  • Aynı zamanda bu siyah tuşlara her bastığınızda arkada inanılmaz bir piyano sesi sizlere eşlik ediyor, bu da oyunun en keyif verici yerini oluşturuyor.
  • Oyunda çeşitli modlardan bahsetmekte mümkün. Mesela oyunun genel modu süresiz sunulurken, bazı modlarda 30 saniyede dokunabildiğiniz kadar siyah tuşa dokunmanızı istiyor ya da 10 saniyede 50 adet siyah tuşa dokunmanızı istiyor.

MÜZİK ŞÖLENİ SİZLERİ BEKLİYOR

  • Oyunun yeni sürümü ile birlikte farklı değişiklikler oldu. Özellikle de müzik alanında bazı yenilikler kazandırdı bu oyun.
  • Tuş tarzının yenilik kazanması, oyunun görsel açıdan açlığını giderdi diyebiliriz.
  • Daha fazla albüm ve ses çeşitleri eklenerek, oyunun eğlenceli kısmı ön plana çıktı. Aynı zamanda hoşunuza giden müzikleri favorilerinize de ekleyebileceksiniz.
  • Gerek arkadaşlarınızla gerek ise de farklı kişiler ile küresel bir rekabet alanı oluşturabilir ve aynı zamanda da Facebook ile giriş sağlayabilirsiniz.

**Reflekslerinizi güçlendirmek istiyorsanız, sizler için ideal bir oyun ile karşı karşıyasınız. Sadece yapmanız gereken siyah tuşlara odaklanmak olacaktır.**

**Tamamen ücretsiz sunulan bu oyun için Andorid 2.2.3 ve üzeri sürüm için uygundur. Aynı zamanda oyun içinde ücretlendirilmiş kısımlarda bulunmaktadır.**

 

Hemen İndir

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE