Menu

Phantomers

Phantomers

Meşhur bir FPS oyunu olan War Rock’un yayınlanmasının üzerinden 9 yıldan fazla geçtikten sonra oyunun üretici firması olan Dream Execution, 2015 yılında ikinci FPS Shooter tarzı olan Phantomers’ı çıkarttı. Bu olay oyun stüdyosunun Maze: The Treasure hunter isimli, RPG, aksiyon macera ve FPS stili bir oynanış ile Tomb Rider tarzı özellikleri olan bir oyun projesinden vaz geçmesinden sonra oldu. Bu iptal olan projedeki bazı elementleri Phantomer’sda bulabilirsiniz, haritalar ve dinamik seviye elementleri, ayrıca tuzaklar ki bu tuzaklar askeri tarzda olan bu FPS ye tamamiyle entegre olmuş haldedir. Bu oyun askeri olsada War Rock ile aralarında ciddi bir farklılık vardır.

Phantomers, karakter-sınıf temalı bir FPS, oyuncularına 6 benzersiz sınıf (Nick, Hammer, Black Cat, Victoria, Bishop, Crow) sunar ve her bir sınıfın farklı yetenek setleri, silah türleri ve rolleri vardır. Ayrıca her bir sınıfın farklı esktra özelliklere erişim hakkı vardır, örneğin Drone’lar, Sentry Gun’lar, Tespit Sensörleri ve mühimmat cepleri. Oyunun ilk betasında beş PvP modu tanıtılmıştır ve hepsi klasik modlardır, Takım Ölüm savaşı, Bul ve Yok et, Herkes için serbest, Domnation ve Headquarter modları. Bütün modlar 8’e 8 mücadeleler için uygun şekilde ayarlanmıştır.

Phantomers’da oyuncular silah kazanabilir ve pasif kart denilen, kullanıldığında oyuncuların kendi ekipman ve mühimmat depolarını düzenleyip kişiselleştirebildiği bir birim kazanırlar.

Öne Çıkan Anahtar Özellikler;

 • Askeri, sınıf tabanlı ve oynaması ücretsiz bir FPS, ayrıca klasik PvP modları vardır.
 • 6 karakter sınıfı, her birisinin farklı silahları, yetenekleri ve rolleri vardır.
 • Dinamik seviye elementleri, tuzaklar ve gizli rotalar.
 • Derin silah düzenleme sistemi
 • Sınıfınıza özel ekstralar, drone’lar, sentry gun’lar, tespit sensörleri ve mühimmat cepleri.

Karakter Sınıfları;

 • NICK: Bu karakter M32 isimli altıpatlar bir silah kullanır özel yeteneğide bu silahı güçlendirme üzerinedir.
 • HAMMER: Bu karakter devasa bir silah kullanır ve ağır hareket eder, haritanın kritik bölgelerine mayın kurabilir ve düşmanın istenmeyen bir noktadan baskın yapmasını engeller.
 • BLACK CAT: Bu karakter standart taramalı piyade tüfeği ve el bombası kullanır, özel yeteneği ile kritik bölgelere Sentry Gun (Saldırı Robotu) yerleştirerek maksimum koruma sağlayabilir.
 • VICTORIA: Bu karakter dürbünlü bir tüfek ve seri tekli tabanca kullanır, özel yeteneği ile havada uçan drone’lardan destek alabilir ve düşmanını yok edebilir.
 • BISHOP: Bu karakter oyunun ileri seviye keskin nişancısı sayılabilir, LXM46 nın tespit sensörleriyle rakibin yerini önceden tespit edip onları gafil avlayabilir.
 • CROW: Bu karakter oyunun standart piyade sınıfı sayılabilir, Özel yeteneği ile havada uçan drone’ları düşmanlarına yönlendirip kendilerini patlatmasını sağlayabilir.
Hemen İndir

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE