Menu

Online Soccer Manager Oyunu

Online Soccer Manager Oyunu

Futbol kulüplerinin teknik direktörü olarak başarılara ulaşmak istiyorsanız Online Soccer Manager oyunu ile gerçekleştirebilirsiniz. Tamamen ücretsiz bir şekilde Android cihazlarda oynanılmak üzere sunulan bu oyunu sizler de yazımızı okuyarak tamamen öğrenebilirsiniz.

Kulüp Seçin

Oyuna başlamadan evvel bir hesap oluşturup oyuna kaydolmanız gerekmektedir. Daha sonra ise sizlerden kulüp seçmeniz istenilmektedir. İlk etapta sadece bir kulüp seçebiliyorken oyunda ilerledikçe 4 kulüp seçmenize müsaade edilmektedir.

Kulübünüzü de seçtikten sonra bütçenize göre oyuncu transferleri yaparak oyuncu kalitenizi artırmanız gerekmektedir. Böylelikle kulüp patronları tarafından sizlere verilen hedefleri gerçekleştirmeniz lazım gelmektedir.

Antrenmanlar

Online Soccer Manager oyunu içerisinde maçlardan sonra oyuncularınızı antrenmana sokmayı unutmayınız. Bu antrenmanlar bireysel olarak gerçekleşmekte ve forvet, orta saha, defans ve kale mevkilerinden sadece bir oyuncuyu geliştirebilmektesiniz. Bununla birlikte önemli maçlardan önce takımı komple antrenmana sokabilmeniz de mümkündür. Üstelik bunu gizli bir şekilde yaparak rakiplerinizin taktiklerinizi öğrenmesine de müsaade etmemiş olursunuz.

Stadyum Geliştirme

Oyun içerisinde stadyumunuzu da geliştirmektesiniz. Böylelikle iç saha karşılaşmalarında bilet geliriniz çok daha fazla artmaktadır. Bunun yanı sıra sponsor anlaşmaları da yapılmaktadır. Bu anlaşmalarda maç başına sabit bir ücret verilmekte ve eğer sizlere verilen hedefin üzerinde bir sıralamaya sahip iseniz bu durumda ekstra primler yatırılmaktadır. Ancak altında iseniz de bu durumda da ekstra kesintiler yaşanmaktadır.

Taktikler

Oyunda taktikler tamamen size kalmış durumda. Bu kapsamda hangi oyuncunun nerede oynayacağı, hangi taktiğin kullanılacağı, kaptanın kim olacağı gibi hususlar sizlerin tercihlerini beklemektedir.

Sizlere bir tavsiye verecek olursak rakibinize göre taktik ayarlamayı unutmayınız. Örnek olarak verecek olursak rakibiniz sizden çok güçlü ise bu durumda topa hakim olmak yerine kontra atak oynamayı tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra Online Soccer Manager oyunu içerisinde güçsüz olan rakiplere karşı da paslı oynamayı tercih edebilirsiniz.

İşte sizler de tüm bu kararları kendiniz verecek ve bu sayede de ligde en üst sıralara çıkmaya çalışacaksınız. Eğer bunu başaramaz iseniz patronlarınız kızacaktır ancak başarırsanız da ciddi ödüller sizleri beklemektedir.

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE