Menu

One Piece Online 2: Pirate King

Tam Ekran
Işık Butonu
Mouse ile karakterinizi yönlendirebilirsiniz. PvP mücadelelerinde ve savaşlarda yeteneklerinizi dizdiğiniz yetenek tablosundan tıklayarak rakibiniz ile sırayla mücadeleye girip malup çıkmalısınız.

Oyun Açıklaması

One Piece Online 2: Pirate King

One Piece Online 2: Pirate King

One Piece Online 2: Pirate King oyununun devamı olarak çıkmıştır.Joy Game tarafından üretilen internet üzerinden oynayabileceğiniz bir MMOG tarzı oyundır. 4 Yeni oynanabilir sınıf , Savaş için yeni gemiler, koleksiyon için yeni eşyalar ve yeni Grand Line savaş sistemi ile özelleştirilmiştir. One piece hayranlarının sevecekleri pek çok şey bulabileceğine emin olabilirsiniz. Monkey D Luffy, Sanji, Nami ,Zoro, Gol D. Roger, Usopp gibi en sevdiğiniz karakter ile beraber savaşın ve korsan ordunuzu güçlendirip o çok sevdiğiniz One Piece dünyasına katılın.

Günlük , Haftalık ve Dönemsel Event’lerle karakterinizin gelişimine katkıda bulunurken mükemmel ganimetlere kucak açın. Korsan Topluluklarına katılıp daha çok ganimet kazanıp oyun deneyiminizi diğer oyuncularla paylaşabilir veyahut kendi Korsan Toplululuğunuzu kurup diğer oyuncuların sizi bulmasını bekleyebilirsiniz. Korsan Toplulukları 20 Levelde açılır.

Oyun ile ilgili resmi duyurular ve destek için One Piece Online 2: Pirate King forumlarını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE