Menu

Need for Speed No Limits Oyunu

Need for Speed No Limits Oyunu

Bildiğiniz oyun sistemlerinden çok büyük bir farkı olmasa da Need For Speed No Limits oyunu belli ki, insanları yine oyun anlamında kasıp kavuracak ve fırtınalar estirecek bir oyun olarak geliyor. Her zamanki gibi Need For Speed serisinin o kışkırtıcı ve kendinizi kaptıracağınız çizimleri ve tasarımları da bu oyunda da devam ettirilmiş.

Oyuna ilk başladığınızda yine normal bir arabanız bulunmakta ve ilk bölüm 7 aşamadan oluşuyor. Bu ilk bölümü geçtikten sonra da yine ikinci bölüm de 7 aşamadan oluşmaktadır. Ancak, tabii gitgide daha da heyecanlandıran ve kendinizi gerçek anlamda heyecanlandıracağınız bir oyun olarak dikkat çekiyor.

Need For Speed No Limits

Need For Speed No Limits Oyunu Rayting Durumu Nasıl?

Sizlere şu kadarını söylememiz gerekiyor. Harika bir oyun olduğunu ispat etmiş durumda olduğu için, zaten indirilmeye başladığı gün, milyonları zorluyor. Ayrıca da çok takip edildiği için zaten indirilme sayısı hiç şaşırtmıyor ancak, şu anda söylediğimizde belki de bir anlık şok yaşayabilirsiniz. Çünkü, şu anda Android işlemciler tarafından indirilme sayısı 50 milyonu aşmış durumda.

Bu arada rayting olarak 4.4 raytingi olmasına rağmen, bu rakam tam 2 milyonun üzerinde. Yani şu kadarını söylemek gerekir ki, Need For Speed No Limits oyunu kesinlikle şimdiden tam bir fenomen olmuş durumda.

Need For Speed No Limits Çok Daha İnanılmaz Bir Hal Alır

Sizlere bir konuyu daha açıklığa kavuşturmamız gerekli. Öyle ki, Need For Speed No Limits indirme sayıları çok kısa sürede bu rakamlara ulaşmış durumda. Oyun aslında donanımlı bir oyun ve güncelleme konusunda çok sık güncelleme yapılmıyor. Ayrıca, uygulama içerisinde satın alma talepleri ciddi anlamda çok yüksek maliyetler gibi görülebilir. Ancak, oyunun durumu da ortada.

Kısacası sizler de çok güzel bir şekilde oyunun içerisinde yaşadığınız bir oyun istiyorsanız bu güzel oyunu indirebilirsiniz. Birkaç teknik bilgiyi de sizlerle paylaşalım, eğer parmağınızla yukarıdan aşağıya işaret yaparsanız arabanız drift atarken, aşağıdan yukarıya hareket yaparsanız bu durumda, nos devreye girmektedir. Çok keyifli bu oyunu gerçekten de yaşamak daha iyi olacaktır.

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE