Menu

NBA LIVE Mobile

NBA LIVE Mobile

Electronic Arts (EA) Games oyun firması tarafından mobil cihazlar için çıkartılmış olan NBA LIVE Mobile oynaması ve indirmesi ücretsiz bir takım kurma tarzı simülasyon oyunudur. Bütün ekstra özellikler ve eşyalar için mağazayı ziyaret edebilirsiniz. Buradan nadir oyuncu paketlerini alabilirsiniz, bu paketlerden size rastgele bir basketbol oyuncu kartı düşecektir. Mağazadan alışveriş yapmak için seviye atladıkça ve rakipleriniz karşısında başarı ile tamamladığınız maçlarda kazandığınız parayı kullanabilirsiniz. Oyun oynaması ve indirmesi ücretsiz olsa da mağazadan gerçek para ile ödeme yaparak da alışveriş yapabilirsiniz. Bu yöntem ile seviye atlamayı ve pek çok maçı başarı ile tamamlamanıza gerek kalmayacaktır. Ama oyundan daha iyi keyif almak istiyorsanız, parayı oyunun sizi yönlendirdiği karşılaştırmalardan kazanmanız daha faydalı ve eğlenceli olacaktır.

Oyuna başladığınız zaman karşınıza çıkacak eğitim bölümünden önce kendi bilgilerinizi kaydederek oyununuzu güvenli hale getirebilirsiniz. Mail adresiniz, kullanıcı adınız ve şifreniz ile eğer kullandığınız android cihazınızı değiştirmeniz gerektiği zaman, yeni cihazınızda bu bilgileri kullanarak bu serüvene kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Bu bilgileri doldurduktan ve eğitim bölümünü tamamladıktan sonra oynamaya hazır olabilirsiniz.

Bu yeni NBA oyunu ile daha önce oynadığınız NBA oyunlarını unutun. Basketbolu oynamaktan sıkıldıysanız ve artık bu takımların beyin gücü olmak istiyorsanız bu oyun tam size göre. Hayalinizdeki 5 kişilik basketbol takımını kurun ve rakiplerinizi 5v5 karşılaşmalarda ezin. Yılın 365 günü olan her canlı NBA etkinliklerine katılabilir ve bu etkinliklerden kısıtlı ödülleri toplayabilirsiniz. Sahne ışıklarını üstünüze çekin ve evrende en çok oynanan bu basketbol oyununun efsanesini yazın.

Öne Çıkan Anahtar Özellikler:

  • Canlı Etkinlikler: Basketbol oyuncularının yaşam stilini yaşayın ve onların dünyasına giriş yapın. NBA ile bağlantı kurarak günlük karşılaşmalara katılın. Gerçek zamanlı maç eşleştirmeleri sayesinde mükemmel ödüller kazanın. Kafa kafaya oyun tarzı ile arkadaşlarınıza karşı oynayın.
  • Oyunu Kontrol Edin: NBA LIVE Mobile sayesinde yeni nesil oynanış stilini parmaklarınızın ucuna getirin. Topu potaya atın, üçlüklerle skorunuzu güçlendirin. Top çalmak için koşun ve tüm o muhteşem hareketleri sanki kendi işiniz gibi benimseyerek yapın. Oynadıkça para ve paketler kazanın, takımınızı elit seviyelere çıkartmak için özel yeteneklerin kilidini açın.
Hemen İndir

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE