Menu

Modern Eylem Komando FPS

Modern Eylem Komando FPS

Bir komando gibi hareket etmek istiyorsanız; Modern Eylem Komando FPS oyununun bunu sağlayacağını bilmeniz gerekecektir. Özellikle de 2017 senesinin en keyifli ve aynı zamanda en hareket dolu oyunlarından birisi olan bahsi geçen oyun, düşmanlarınızdan kaçmayı değil; onların daha çok kanlarına dokunmanıza yardımcı olacaktır. Arkadaşlarınızı düşmanlardan korumak ve aynı zamanda bunun gerçekliğini bin kat daha iyi hissetmek için bu oyunu tercih etmelisiniz. Oyunun en keyifli yanlarından birisi de  arkadaşlarınızı öldüren düşmanlarınızdan intikam almak duygusu olacaktır. Bu duyguyla kaplı bedeniniz çok daha fazla savaşmaya yöneltecek sizleri ve bu sayede de enerjinizi atabileceksiniz.

GERÇEK SAVAŞTA HİSSEDECEKSİNİZ

  • Aksiyon dolu bir savaş durumu içerisinde olduğunuzu hiçbir zaman aklınızdan çıkarmamanız gerekmektedir. Bu sayede hem intikam duygunuzu hem de savaşa olan gücünüzü her zaman sağlam ve diri tutmuş olacaksınız.
  • Bakıldığı zaman savaş oyunları basit düzeyde seyir gösterir ama bahsi geçen oyun tamamen gerçeğe yakın bir savaş ve aksiyon oyunu olmasıyla gözler önüne serilmektedir.
  • Keyifli bir zaman geçirmenin yolu her ne kadar savaşlardan geçmiyor olsa bile; bir yerde intikam almak ve gerçek hayatta, azından şu an yapamadığınızı yapmak; oyuna bağımlılığınızı arttıracaktır.
  • Ne kadar uzun süre yaşarsanız ve aynı zamanda görevlerinizi ne kadar tamamlayıcı bir şekilde sürdürürseniz, işte o zaman gerek bonus gerek ise de size uygun olan ödülleri kazanabilirsiniz.

BİRÇOK ÇARPICI ÖZELLİK

  • Oyun içerisinde en çok dikkatinizi çeken detaylardan birisi 3D grafikler olacaktır. Aynı zamanda da karşınıza çıkan o gerçeklik boyutuna burada çok daha fazla rastlayacaksınız.
  • Oyunun en güzel yanlarından bir diğeri ise kolay anlaşılır olması ile ilgilidir. Gerek oynanması gerek ise de oyun sırasında bir başka kişiye sorulacak dereceye gelmemesi oldukça keyiflidir.
  • Oyunda karşınıza çıkacak olan 10 farklı zorlu düzey bulunmaktadır. Özellikle de düşmanlarınızı alt ettikçe bu duruma çok daha fazla şahit olacaksınız ki; oyunun her aşaması bir önce olan aşamasından daha zorlu olarak karşınıza çıkacaktır.
  • Oyunun size denk gelecek olan farklı bir yanı da; ilginç bir oyun seyri olacak olmasıdır. Bu sayede aslında daha keyifli hale geleceğini anlıyorsunuz.

**Tamamen ücretsiz oynanıyor oluşu ve aynı zamanda ek bir ücret ödenmemesi; oyunu sadece bir tık ile indirmeniz oldukça keyif verecektir.**

**Android kullanıcılar için keyif veren aksiyon oyunu, görselleriyle bile sizi etkilemeyi başarabilecektir. Bu oyun için Android 2.3 ve üzeri sürümü uygundur.**

Hemen İndir

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE