Menu

Modern Combat 5: eSports FPS

Modern Combat 5: eSports FPS

Mobil macera oyunu arıyor iseniz Modern Combat 5 oyunu tam da sizlere göre diyebiliriz. Ücretsiz oyunlar arasında son derece kaliteli grafik ve hikayeye sahip bu oyun sayesinde sizler de kendinizi maceranın içerisinde bulacaksınız. Gameloft tarafından piyasaya sürülen bu oyunda ister tekli isterseniz de takım halinde mücadele edebilmektesiniz.

Bu mücadeleler neticesinde elde ettiğiniz deneyim puanları ile donanımlarınızı artırmanız da mümkün olmaktadır. Oyun içerisinde donanımların yanı sıra aynı zamanda sizin el beceriniz de son derece önemli olmaktadır. Bu sayede sizler de bir savaşçı moduna girebilir zaman zaman keskin nişancı olabilir zaman zaman da yakın mesafe dövüş gerçekleştirebilirsiniz.

Modern Combat 5 Sistem Gereksinimleri

50 milyondan daha fazla indirilen Modern Combat 5 oyununu oynayabilmeniz için ilk olarak internet bağlantınız olması gerekmektedir. Zira bu sayede multiplayer oyun da oynayabilirsiniz. Ayrıca multiplayer oyun sırasında kendi takımınızı kurabilir mesajlaşma kısmında da takımınızı yönlendirebilirsiniz. 46 MB boyuta sahip bu oyun içerisinde reklamlar da gösterilmektedir.

8 Farklı Oyun Tarzı

Bu oyun içerisinde sizlerin öncelikle kendi tarzınızı belirmeniz gerekmektedir. Bu sayede oyundan daha fazla lezzet alabilmeniz mümkün olacaktır. Örnek olarak verecek olursak eğer sizler keskin nişancı olarak sinsi bir şekilde yaklaşmayı seviyorsanız o halde nişancı modunda yok eğer sürekli bir şekilde hücum yapmayı seviyorsanız o halde saldırı tarzında oynayabilirsiniz. Bunların yanı sıra keşifçi, destek, ağır, istihdam, ödül avcısı, veyahut da X1 Morph tarzlarında bu oyunu oynayabilirsiniz.

Üstün Grafikler

Bir mobil savaş oyunu için son derece iyi grafiklere sahip Modern Combat 5 oyunu sayesinde sizler de son derece zevkli bir maceranın içerisine gireceksiniz. Ayrıca silahlarınıza tamamen kişisel araçlar ekleyerek kendi stilinize göre daha etkili silahlar oluşturabilirsiniz.

Düşmanlara karşı yanaşma stratejilerinin tamamen size ait olduğu bu oyunda sizler de ister tek başınıza isterseniz de takım halinde mücadele edebilirsiniz. Dünyanın iki ucundan da haritalar bulunduran oyun içerisinde dilerseniz süreli bölümler oynayarak deneyim puanlarınızı daha da artırabilirsiniz. Böylelikle seviye atlamanız da daha kolay olacaktır.

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE