Menu

Mobile Legends: Bang Bang

Mobile Legends: Bang Bang

Savaş oyunu oynamak artık Mobile Legends: Bang Bang ile çok daha zevkli olacaktır. Kendi takımınızı kurduktan sonra ise yapmanız gereken şeylerden birsi; o takım adına güçlerinizi birleştirmek ve aynı zamanda da o güç karşısında kendinizi de güçlü hissettirecek adamlar seçmek olacaktır. Bunun sonucunda ise; düşmanlarınızı alt edeceksiniz ve yükselme şansını avucunuzda hissedeceksiniz. Bir başka duruma baktığınız zamanda ise; takım oldukça önemli bir faktör olarak karşınıza çıkacaktır. Ne kadar gerçek hayatta arkadaşlarınızla olduğunuz zaman güçlü hissediyorsanız; işte bu oyunda da yanınızda arkadaşlarınız olduğu zaman o kadar iyi hissedeceksiniz.

STRATEJİK PLANLARA HAZIRLIKLI OLUN!

  • Oyunun içerisinde sizin olduğunuz kadar; karşı tarafında oldukça fazla stratejik planları vardır. Siz ise planlarınızı oyuncularınızın, yani geliştirdiğiniz kahramanların üzerinden yapın ve bu sayede arkanızda kocaman bir ordu olsun.
  • MOBA oynanabilirliğine harika bir dönüş yapmak amacıyla 5’e5 gerçek zamanlı oyun performansınızı göz önünde bulundurun.
  • Oyunda bulunduğunuz her bir gün sizler için bir o kadar değerlidir. Özellikle de her gün farklı karakterlerin karşınıza çıkması; sizleri oyun adına çok daha keyifli bir yere sürükleyecektir.
  • MOBA, klasik oyunlarından az çok bildiğiniz üzere geliştiriciler üzerinden ücret ödemenizi ön gören bir durum ortaya çıkmaktadır. Ama bu oyunda hiçbir şekilde savaşçılarınızı geliştirmek adına bir ücret ödemezsiniz.
  • Kazanmak için de belirli bir ücret ödemek durumunda kalmadığınızı anlayacaksınız, sadece oyunu kazanmaya odaklanın.

KEYİFLİ MAÇLARA HAZIR MISINIZ?

  • Muhakkak ki karşılaşacağınız kişilerin stratejik planları da çok önemli olacaktır. Ama sizler elinizden geleni yaptıktan sonra; sadece bekleyin.
  • 10 saniyelik rakip eşleşmesinin ardından ise; 10 dakikalık gerçek savaş kıvamında savaşları izleyin ve aynı zamanda da kişileri karşı karşıya getirerek; gücünüzü ortaya koyabilirsiniz.
  • Oyunun belki de en önemli özelliği; oyun ile internet bağlantısı kesildiği zaman oyundan otomatik olarak çıkarsınız. Bahsi geçen oyunda ise; hızlı internet bağlantısı sağlanarak anında giriş yapabiliyor ve bu sayede oyuna kaldığınız yerden, savaşmaya, devam ediyorsunuz.
  • Erke ve aynı zamanda sessiz oluşan oyunda yükselmeler ise; sizler için en büyük avantajlardan birisi olarak karşınıza çıkacaktır.

**Android 4.0.3 sürümü ve üzeri için uygun olan bu oyunu; tamamen ücretsiz bir şekilde elde edebileceksiniz.**

**Aksiyon oyunları arasında belki de en heyecan uyandıran oyunlardan birisi; her yaşın anlayacağı şekilde karşınıza çıkacaktır.**

Hemen İndir

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE