Menu

Mitoloji Online

Tam Ekran
Işık Butonu
Oyuna başlarken karakterinizin cinsiyetini seçiniz. Oyunda seviye atladıkça karakterinizin sınıfını, birbirinden farklı 5 karakter sınıfından seçebilir, karakterinizi geliştirebilirsiniz. Karakterinizi geliştirdikçe Titanlarla kıyasıya bir mücadeleye kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Oyun Açıklaması

Mitoloji Online

Mitoloji Online

Mitoloji Online, antik çağ savaş oyunudur. Pandoranın kutusundaki bir laneti serbest bırakan Titanlar ile Olimpos Tanrılarından destek alan insanlar arasındaki bitmek bilmeyen savaşı anlatmaktadır. Savaşçınızın amacı, Titanların sebep olduğu bu yıkımlara Olimpos’tan yardım alarak karşı koymak ve güçlü rakipleri yenilgiye uğratmaktır.

Hikayesi şöyledir; Efsaneler ve Kahramanlar devrinden öncesinde, canavarlar ve yıkımlar tüm evrene yayılmıştı. İnsanlar bu canavarlara karşı mücadele vermeye başlamışlardı. En kuvvetli insanlar, Tanrıların gücünden faydalanarak bu canavarlara karşı çıktılar ve dünyaya hükmettiler. Daha sonra bu kuvvetli insanların bir kısmı batıya, bir kısmı doğuya göç etti. Geride kalan insanların güçleri ise oldukça zayıflamıştı ve tanrılara dua etmekten başka bir şey kalmamıştı. Tanrıların dualarla ilgilenecek durumları  yoktu, onlarda kendi dertleriyle ilgileniyorlardı. Cennette, Titanlarla Olimpiyalılar arasında savaş başlamıştı. Titanlar bu arada Pandora’nın Kutusunu açmayı başarmış ve kötülükleri dünyaya salmışlardır. Olimpiyalılar bu lanetten korkmalarına rağmen ölümüne savaşmaya devam ettiler…

Mitoloji Online İnceleme

Mitoloji Online ‘da karakter yaratmak için karakter oluşturma butonuna tıklamak ve karakterine bir isim belirlemek gerekiyor.

Mitoloji Online oyununda iki tür unvan vardır. Bunlar kahraman unvanları ve onur unvanlarıdır. Kahraman unvanları savaşlarda ve meydan okumalarla sağlanırken, onur unvanları belirli koşulları sağlamakla kazanılır.

Çaylak görevleri bulunan Mitoloji Online oyunu, sizin oyunu anlamanız ve oyunda kendinizi geliştirebilmeniz için oldukça önemli bir eğitim etabıdır. Burada ki  görevleri tamamlayarak oyunda başarılı ve büyük bir savaşçı olma yolunda emin adımlarla ilerlersiniz.

Mitoloji Online Kahraman Görevlendirme

Savaş sırasında, emrinde bir takıma ihtiyacın olacak. Savaş puanı yükseltmek için çeşitli kahramanları görevlendirebilirsiniz. Kahramanlarınızı kolaylıkla görevlendirebilirsiniz, fakat ilk önce eğitmeniz gerekecektir.

Savaş esnasında hangi türde savaşan kahramana ihtiyacın olduğunu ve bu kahramanın hangi tür silahlar kullanacağını bilmek ya da tahmin etmek ise tecrübe kazandıkça netleşecektir.

Mitoloji Online ‘da Peri Tozu ve Spektrum Elde etmek

Peri tozu elde etmek için çiftliklerinize peri tozu ekebilir ya da arkadaşlarınızın çiftliklerini hasat edebilirsiniz.

Spektrum elde etmek içinse yine aynı yöntemlerin yanı sıra Tarot, ( 5 zarı aynı yapmak) Spektrumun artımında büyük bir rol oynayacaktır.

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE