Menu

Marvel Heroes 2015

Marvel Heroes 2015

Secret Identity stüdyoları ve Gazillion eğlence şirketinin ortaklaşa çıkarttığı Marvel Heroes 2015 muhteşem ve göz alıcı MMORPG elementleriyle bezenmiş, oynaması ücretsiz bir çevrim içi aksiyon RPG’sidir. Oyuncular Diablo tarzı bir görüntü kalitesi ve şekliyle birlikte Marvel dünyasına ait süper kahramanları seçip devasa bir MMO dünyasında diğer insanlarla birlikte veya tek başlarına maceraya atılacaklar. Oyunun öne çıkan özelliği aksiyon RPG oynanış tarzıdır, tonlarca oynanabilir Marvel karakteri, toplayıcılıkla sağlanan eşya düzeni, karakter geliştirebilmek, grupça eylemlerde bulunabilmek ve en önemlisi derin bir konu ve hikaye örgüsü.

Bu Devasa büyüklükteki çevrim içi multiplayer oyunda ister Örümcek Adam olup suçluları iş üzerindeyken örümcek ağlarınız ile tuzağa düşürün, isterseniz Kaptan Amerika olup kalkanınızı HYDRA sığınaklarına sallayın. Anti mutant arındırıcılara karşı Storm olup yıldırımlarınız ile onları cezalandırın veya fanların özellikle istediği ve sevdiği Cable, Deadpool, Ms. Marvel ve daha bir çoğunu seçerek maceranıza başlayın.

Bu oyunu oynarken Brian Michaels tarafından yazılmış muhteşem hikayenin içerisinde zaman zaman tarihi Marvel filmlerinin içerisindeki sahnelere ve mekanlara rastlayacaksınız, bu muhteşem deneyimi kaçırmayın.

Öne Çıkan Özellikler;

  • 40’tan Fazla Marvel Süper Kahramanı: Marvel Heroes 2015 ekibi tarafından açıklanmış 40 dan fazla karakter arasından seçimini yap veya karakterler arası geçiş yap, Örneğin Black Panther, Cable, Kaptan Amerika, Deadpool, Emma Frost, Hulk, Human Torch, Demir Adam, Scarlet Witch, Örümcek Adam, Storm, Thor, Wolverine, ve çok daha fazlası.
  • Aksiyon RPG Oyun oynanışı: Rastgele oluşturulmuş ortamlarda Diablo tarzı bir görüntü şekliyle ve toplayıcılık ile elde edilen eşyalarla muhteşem bir oyun deneyimi.
  • Öne Çıkan MMO Özellikleri: Marvel Heroes’in şehirlerdeki merkezlerinde diğer oyuncularla yada NPC’ler ile etkileşime geç, halka açık yarı hızlandırılmış savaş alanlarında arkadaşlarınla birlikte maceraya çık ve son olarak özel durumlarda ortaya çıkan Boss’ları arkadaşlarınla birlikte yere indir.
  • Kahraman Kişiselleştirme: Kostümler, yeni güçler ve tonlarca farklı eşya ile kahramanını kendine en uygun şekle getir ve donatıp kişiselleştir.
  • Derin Hikaye Örgüsü: Brian Michael Bendis tarafından yazılmış (İnanılmaz Örümcek Adam ve New Avengers filmlerinin senaristi) bu muhteşem hikayede oynama fırsatı kazan.
Hemen İndir

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE