Menu

MARVEL Future Fight

MARVEL Future Fight

Netmarble Games Corp. oyun firması tarafından dizayn edilip piyasaya sunulmuş olan MARVEL Future Fight, oynaması tamamen ücretsiz bir macera & savaş oyunudur.

İntikamcılar…. Örümcek Adam….. Tümü bir araya geldiğinde bütün galaksinin koruyucuları! Bütün gerçekliklerin kaderini belirleyecek olan destansı bir savaşın sonucunu belirleyebilmek için Marvel dünyasının her bir köşesinden topladığın süper kahramanları bir araya getirmelisin ve kötülüğe karşı yekpare bir savunma hattı hazırlamalısın.

S.H.I.E.L.D.’ın direktörü olan Nick Furry son derece önemli ve korkunç bir çağrıyı gelecekten günümüze gönderdi: Çoklu evrenin birden çok boyutu birbirlerine doğru bir yıkıma çekilmeye başladılar ve insanlığın kurtuluşu artık yalnızca senin ellerine bırakıldı. En yüce süper kahramanları ve süper kötüleri bir araya getirmelisin ve takımını kurup ne pahasına olursa olsun evreni koruyup içinde yaşayanları bu illet beladan kurtarmalısın.

HEMEN TAKIM ÜYELERİNİ SEÇ VE TAKIMINI OLUŞTUR: İntikamcılar ekibinden olan Hulk, Demir Adam, ve Kaptan Amerika gibi kahramanlar ile takımını oluştur, veya diğer meşhur Marvel kahramanları olan Örümcek Adam, Korkusuz gibi kahramanları kullan, istersen hepsini birleştirebilirsin. Silahlarını güçlendir,yetenek güçlerinin her birisinde ustalaş ve bu oyunun içerisindeki derin rol yapma sistemini kullanarak takımına en nihai güçlendirmeleri uygula.

HİKAYEYİ YAŞA: Şu ana kadar yaptığı işlerle alkışlarla karşılanmış Peter David tarafından MARVEL Future Fight için yazılan orijinal bir hikaye ile Marvel evrenini birincil elden deneyimle ve yaşa.

EPİK 3v3 SAVAŞLARI: Savaş şevkinizi ve atikliğinizi diğer oyunculara karşı olan 3v3 savaşlarda test edin. Combat, Blast, Speed, ve Universal gibi benzersiz kahraman tarzları arasından seçiminizi yapın ve ve kimin üstün olduğunu ıspatlayabilmek için kahramanlarınızı düşman takımının karşısında boy göstermelerini sağlayın.

TEK OYUNCULUK SEFERLER: Özel içeriklerin kilidini açabilmek için sürükleyici ve derin rol yapma oyunu seferlerine çıkın. Bu aşama tabanlı seferlerde süper kötülere karşı savaşarak kendinizi test edin.

TAKIM BONUSLARI: Klasik Marvel karakterlerini bir takım haline getirirseniz özel güçlendirmeleri ve bonusları aktif hale getirirsiniz.

DOSTLARINIZI ÇAĞIRIN: Bir sonraki süper kötü savaşında yardıma mı ihtiyacınız oldu? Oyunun içerisindeki dostluk sistemini kullanarak eklediğiniz arkadaşlarınızın kahramanlarından yardım isteyebilir ve zaferi arkadaşınızla paylaşabilirsiniz.

Hemen İndir

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE