Menu

Love Beat

Love Beat

GamenGame tarafından piyasaya sürülmüş olan Love Beat ritim temalı bir dans oyunudur. Audition Online, 5 Street ve Touch online tarzı oyunlara benzer hatta bu tarz oyunlardaki temel taşlar bu oyunda da bulunmaktadır. Oyuncular oyuna başladıklarında bir karakter yaratır ve istekleri doğrultusunda kişiselleştirirler, lobilere katılırlar ve çeşitli şarkılar eşliğinde dans ederler. Bu şarkılar genelde K-pop ve Batılı müziklerden oluşur. Oyun ingilizce olmasına rağmen oyunu oynayan oyuncular genelde Güney Doğu Asya bölgesinden katılan insanlardan oluşmaktadır. Oyunun ingilizce versiyonu evrensel olarak Güney Amerika, Güney Kore ve Vietnam gibi çoğu ülkeler için kullanılabilir durumdadır.
Oyuncular diledikleri gibi oluşturdukları karakterleri ile dans ederlerken, sevdikleri müzikleri dinleyebilir ve çeşitli dans lobilerinde çeşitli arkadaşlıklar kurabilir hatta evlenebilirler. Partiler düzenleyebilir ve çift olarak katıldıkları etkinliklerden oyun içindeki çift avantajlarından yararlanabilirler.

Love Beat Oyununun Anahtar Özellikleri :

  • Standart Ritm Oynanışı : Önceden belirlenmiş tuşlar ekranda belirdiğinde tam zamanlı olarak basarak skor puanı kazanın. 500’den fazla K-pop ve Batılı şarkı seçenekleri oyuncuların beğenisine ve zevkine sunulmuştur. Kendi dansınızı ve müziğinizi zevkinize göre seçin ve lobilerde dans pistini sallayın.
  • Çeşitli Oyun Modları : Takım dansları, Çift Modları, bu tarz diğer oyunlarda artık gelenekselleşmiş olanların aksine yeni  İp Atlama ve Bombadan Geçme modu gibi 16’dan fazla oyun seçeneği mevcuttur. Oynayacağınız zaman olan ruh halinize göre istediğiniz oyun modunu seçin ve oyun zevkinizi arttırın. Çoklu oyun seçenekleri sayesinde, oyuncuların oyundan sıkılmaması amaçlanmıştır.
  • İçinizdeki Moda Tarzını Dışarı Salın : Geniş bir çeşitlilik yelpazesinde saçlar, kıyafetler ve hatta kozmetik eşyalar mağazada oyuncuların beğenisine sunulmuştur. Karakterinizi istediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz. Lakin oyun içerisinde aldığınız, kazandığınız eşyalar 1 veya 30 günlük olmak üzere bir süre sınırına sahiptir. Her eşyanın süresi bittiği zaman, çantanızdan otomatik olarak yok olur.
  • Randevulaşma Unsurları: Diğer çoğu ritm ve dans temalı oyunlarda olduğu gibi, Love Beat oyununda da sosyallik ön plandadır ve flört sistemi bulunmaktadır. Oyuncular diğer oyuncularla randevuya çıkıp flört edebilir ve bu sayede benzersiz duygusal etkileşime erişebilirler.
Hemen İndir

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE