Menu

Lords Mobile Oyunu

Lords Mobile Oyunu

Savaş ve strateji oyunu arayanlar için Lords Mobile oyunu iyi bir alternatif olmaktadır. Bu oyun içerisinde kahramanınızı geliştirmekte ve savaş yapıları inşa etmektesiniz. Bu sayede devasa bir orduya ulaşıp ardından da imparatorluğunuzu ilan etmektesiniz. Böylelikle çok kısa bir süre içerisinde süper güçler ile çarpışacak konuma gelebilirsiniz.

60 Milyon Oyuncu

Dünya genelinde oynanan bu oyunu toplamda 60 milyondan fazla oyuncu oynamaktadır. Dolayısıyla da gerçek oyuncular ile rekabet edeceğiniz bu oyun içerisinde sıralamanız da bir hayli önemli olacaktır.

Güçlü olan birlikler ile ittifaklar kurarak daha zayıf olan düşmanları yok edebilir ve onların yapılarını ele geçirebilirsiniz. Bu sayede imparatorluğunuzu daha da güçlendirebilirsiniz.

Türkçe Dil Desteği

Lords Mobile oyunu özellikleri arasında Türkçe dil desteğinin olması hiç şüphesiz ki son derece önemlidir. Bu sayede oyunun ince noktalarını daha kısa süre içerisinde öğrenebilecek ve birçok düşmanınıza meydan okuyabileceksiniz.

Lords Mobile oyunu

Silahları Geliştirme

Oyun içerisinde düşmanlarınıza karşı galip gelmek istiyorsanız silahlarınızı güçlendirmeniz bir zorunluluk olmaktadır. Oyun içerisinde sizler toprakların efendisi olan Lord rolünü üstlenmektesiniz. Dolayısıyla topraklarınızın güvenliği sizlerden sorulmaktadır. Bu kapsamda askerlerinizi iyi bir şekilde geliştirmek, en iyi silahlar ile donatmak sizlerin görevleri arasında bulunmaktadır.

Düşman saldırılarından korunmak için sağlam binalar yapmanız gerekmektedir. Bununla birlikte hasarı azaltmak için de revir inşa etmeniz bir hayli faydalı olacaktır.

Savunma ve Saldırı

Topraklarınıza her an saldırı olabileceğini ifade etmek gerekir. Dolayısıyla buna her zaman için hazırlıklı olmak gerekir. Bunun için ise birliklerinizi güçlü ve hazır tutmalısınız. Bununla birlikte loncalarınız yani dostlarınızın yakınında bir mesken tutmanız halinde onlardan da kısa sürede destek almanız da mümkün olacaktır.

Lords Mobile oyunu ile sizler de saldırı düzenleyebilirsiniz. Eğer ordunuzun yeterli olmayacağını düşünüyorsanız bu durumda ittifaklarınızdan yardım isteyebilirsiniz. Bu süreçte yeteri kadar birlik toplanana kadar herhangi bir saldırı yapılmayacaktır. Tamamlanınca saldırı başlayacak ve böylelikle yeni topraklar elde etme yolunda bir adım atmış olacaksınız. Bu sayede de zenginliğiniz daha da artacak ve imparatorluğa doğru bir adım daha yaklaşmış olacaksınız.

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE