Menu

Lords Mobile

Lords Mobile

Eğer strateji oyunlarını seviyorsanız bu durumda Lords Mobile oyunu tam sizlere göre olacaktır. Hem klasik çağlara hem de modern çağlara ait özellikleri bünyesinde beraber barındıran bu oyun sayesinde sizler de oldukça eğlenceli vakitler geçirebileceksiniz.

Oyunun Amacı

Oyun içerisinde bir kral bünyesinde yer alan çeşitli topluluklar bulunmaktadır. Bu topluluklar kralın varlığında beraber yaşarken kral öldükten sonra dağılmaya başlamakta ve toprak derdine düşmektedirler. Sizler de bu bölünme ve mücadele içerisinde topraklarınızı büyütmeye çalışmaktasınız. Bu kapsamda ilk olarak ordunuzu büyütmeye başlıyorsunuz ardından da savaşlara giriyorsunuz.

Lords Mobile

Koruma Kalkanı

Oyuna ilk başlayanlar için oyuna adapte olabilmeleri için 3 günlük bir koruma kalkanı sağlanmaktadır. Eğer bu süre içerisinde başkalarına saldırırsanız bu durumda kalkan kendiliğinden kalkmaktadır. Ancak sizler herhangi bir şey yapmaz da başkaları sizlere saldırmaya kalkarsa bu durumda saldırmaları mümkün olmayacaktır. Zira koruma kalkanı sizleri koruyacaktır.

Lords Mobile oyununda sizlere ait olan toprakları daha da büyütmeye çalışmalısınız. Bunun için ise askerler basarak ordunuzu büyütmeli ve en üst silahlarla donatmalısınız. Bu sayede onların topraklarını ele geçirebilecek ve yerlerine sizler geçebileceksiniz.

Oyuna girmediğiniz günler için askerlerinizi sığınaklara saklama imkanınız bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir saldırı olursa daha az zayiat vermeniz sağlanacaktır.

Kahraman Modu

Oyun içerisinde aynı zamanda bir de kahramanlar bulunmaktadır. Bu kahramanlar ile çeşitli bölümler oynayarak kahramanınızı geliştirmeniz mümkün olmaktadır. Bu kapsamda geçtiğiniz her bölüm neticesinde kahramanın seviyesi yükselecek ve teçhizatları da artacaktır. Bunun yanı sıra kahramanın seviyesinin sizlerin bulunduğunuz seviyeyi geçemeyeceğini de ifade edelim. Yani her iki seviye birlikte ilerlemektedir.

Oyunu indirmek için tıklayın.

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE