Menu

Lord of the Rings Online

Lord of the Rings Online

J.R.R. Tolkien’in efsane serisi Yüzüklerin Efendisi’nden ilham alınarak hazırlanılan Lord of the Rings Online eskiden ücretli abonelik sistemiyle çalışan bir oyun iken artık orta dünyanın ikonik dünyasını oyuncuların özgürce dolaşabilmesi için ücretsiz hale getirildi. Bu dünya yıllarca tekrar tekrar güncellenme geçirerek devasa bir büyüklüğe ulaşmış durumda. Moria’nın dolambaçlı derinlikleri, Rohan’ın geniş düzlükleri, Mirkwood’un gizemli çalılıkları, bu yıllar süren zaman periyodunda oyun haritasına yavaş yavaş eklendi. Lord of the Rings Online oyuncularına ücretsiz karakter seçenekleri arasından seçimlerini yapıp karakterlerini yaratma şansı verirken, Monster Play isimli bir PvP modunda oyuncular, devasa savaş arenalarında çok güçlü yaratıkların kontrollerine sahip olup birbirlerine karşı amansızca mücadele verebilirler. Savaş yapmaktan çok müzik yapmayı seven oyuncular olabilir, bu yüzden oyunun yaratıcıları oyun içerisine Music Creator adı verilen bir sistem yerleştirdi ve her karakter sınıfı en azından bir enstrüman çalabilir.

Öne Çıkan Karakter Özellikleri;

  • Orta Dünyanın muazzam dünyasına hoşgeldin : Resmi Lords of the Rings seti! Tolkien’in yaratmış olduğu bu harika dünyada kendini savaşırken veya keşfederken bulabileceğin devasa bir macera.
  • Bol miktarda çeşitlilik : 10’dan fazla oynanabilir sınıf, 5’den fazla ırk, 10’dan fazla iş ve 1000 den fazla unvan seni bekliyor.
  • Hiç bir ücret ödemenize gerek yok : Oynaması ücretsiz bir oyundur fakat bazı içerikler satın alınmayı gerektirebilir.
  • Bir eve mi ihtiyacın var? : Oyuncular için ev sistemi sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.
  • Muhteşem hikaye örgüsü : Oyunda hala devam eden muhteşem bir hikaye örgüsü ve senarist ekip vardır.

Karakter Sınıflarına Örnekler;

  • Beorning: Bu sınıfın karakterleri antik bir ırkın torunlarıdır. Sinirlendikleri zaman bir ayının siluetine bürünebilme özelliğine sahiptirler. Cash Shop kullanılarak aktif hale getirilebilirler ve bu sınıfı tercih edebilmeniz için Beorning ırkını seçmiş olmanız gerekmekte.
  • Burglar: Hileler ve gizlilik üzerine dayalı bir sınıftır, düşmanlarına gölgelerden saldırıp onlara zayıflatıcı saldırılarda bulunabilme de ustadırlar. Hobbit veya insan ırklarından birisini tercih ederek oynayabilirsiniz.
  • Captain: Bu sınıfın karakterleri lider vasfına sahiptir, varlıklarıyla dostlarına şevk verir ve onları güçlendirir. Savaş narası ve savaş sancakları ile düşmanlarını korkuyla zayıflatırken dostlarına güç verir.
Hemen İndir

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE