Menu

Lol Hextech Zanaatkârlığı İlk Kez Türkiye’de

Hextech Zanaatkârlığı İlk Kez Türkiye Sunucusunda!

Önemli Not: Lol Hextech Zanaatkârlığı ve ganimet sistemi düzgünce çalışıyor lakin henüz beta sürecinde olduğu için bir kesim hatalar, kapanmalar ve kopma gibi sorunlar ortaya çıkabilir. Oyun ekibi ana sistemi detaylı bir şekilde inceliyor ve ortaya çıkan sorunları en kısa sürede çözebilmek adına ellerinden geleni yapıyorlar.

Riot ekibinin daha önce duyurduğu gibi bu sistemler ilk kez Türkiye sunucunda oyuncular ile tanıştı. Belli bir zaman diliminde Beta sürümünde kalacak olan bu sistem bütün oyuncuların yorumları ve ihtiyaçları doğrultusunda iyileşmeye ve daha çok gelişmeye devam edecek; bu yüzden, Riot ekibinin, sizin bu sistem hakkındaki görüşlerine ihtiyacı var.

Bu yeni sistemi ilk kez denemenin ayrıcalığı dışında, ilk sandığınızda normal ödüllerden daha fazlası siz Türkiye sunucusu oyuncularını bekliyor. Bu sandıktan aldığınız ödüller ile içlerinden istediğinizi üretebilecek kadar çok ganimet kazanacaksınız.

Hextech Zanaatkârlığı Nedir?

Bu sistem, ister tek ister arkadaşlarınızla oluşturduğunuz grubunuzla oynadığınız oyunlarda diğer başarılı bir oyun ortaya koyarsanız, Şampiyon Ustalık derecenize göre ödüller kazanabileceğiniz ve tamamiyle rastgele çıkabilen içerikleri mağazadaki değerlerinin çok daha azına elde edebileceğiniz yepyeni bir sistemdir.

Ganimet Sistemi :

Hextech Zanaatkârlığı’nda farklı şampiyonlarla oynadığınızda yada bir takımın içindeyken oynadığınız oyunda başarı örneği sergilerseniz kilitli, Ustalık Sandığı denilen bir sandık kazanırsınız. Eğer oyun bittiğinde oynadığınız şampiyon ile “S” notu alırsanız yada takım olarak girdiyseniz, takımınızdaki herhangi birisi “S” notu alırsa bir adet sandık kazanırsınız. Her ay yalnızca dört sandık kazanabilirsiniz ve aynı şampiyonu birden çok kullanarak daha fazla sandık kazanamazsınız. Her şampiyon sezon başına bir kez kullanılabilir.

Oyun sonlarında sergilediğiniz başarılar doğrultusunda kazandığınız sandıkları anahtarlar ile açabilirsiniz. Anahtarları rastgele eşleşerek girip kazandığınız oyunlardan kazanabilirsiniz lakin takım arkadaşlarınızla beraber girdiğiniz oyunlardan anahtar edinme şansınız daha yüksek.

Eğer sandık düşürüp anahtar toplamakla uğraşmak istemez iseniz, sandık ve anahtarları mağazadan ayrı ayrı veya paket olarak indirimli bir şekilde alabilirsiniz. Sandıklardan edineceğiniz içerikler, mağazadan yaptığınız alışverişten çok daha değerli olduğu için pek çok oyuncu gibi bu yöntemi de tercih edebilirsiniz.

League Of Legends etkinlikleri, resmi duyurular ve destek için League Of Legends forumlarını ziyaret edebilirsiniz.

Hemen İndir

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE