Menu

Legends of Honor

Tam Ekran
Işık Butonu
Bu web tabanlı oyunda mouse ile kalenizin içindeki binaların seviyelerini arttırın. Kaynak toplayıp biriktirmeyi ve ordunuzla savunmayı unutmayın. Yardıma ihtiyacınız olduğunda birliğinizden yardım isteyebilir yada yardıma gidebilirsiniz. Kahraman seviyenizi yüksek tutun ve haritada bol bol riske girmeden keşfe çıkın.

Oyun Açıklaması

Legends of Honor

Legends of Honor

Empire: Four Kingdoms, GoodGame Empire ve Big Farm oyunlarının yapımcılığını üstlenmiş GoodGames oyun stüdyosu tarafından piyasaya sunulan Legends of Honor oynaması ücretsiz tarayıcı tabanlı bir MMORTS oyunudur. Oyun, oyuncularına web tabanlı bir MMORTS oyununda bulunabilecek herşeyi sunuyor; Şehir inşa etme odaklı, toplanılabilir kaynaklı, kahraman sistemli, askere alınabilecek tonlarca asker seçeneği ve PvP keyfi.

Oyundaki en önemli oluşumlardan bir tanesi birlikler, birlikte olmanın avantajlarından bir tanesi birlik bayrağının kalenizi süslemesi ve aynı birlikten olan oyuncularla aynı bayrak altında toplanıp, diğer düşmanlarınızı bir arada yenebiliyor olmanız. Bu oyunla gelen en güzel özelliklerden bir tanesi harita keşfidir, bu sayede kahramanınız veya ordunuz ile haritada açılmamış yerleri açabilir, yeni düşmanlar yada dostlar kazanabilirsiniz.

Legends of Honor etkinlikleri, resmi duyurular ve destek için oyun forumlarını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE