Menu

Legend Online

Tam Ekran
Işık Butonu
Legend Online fare kullanılarak oynanan bir oyundur. Web tabanlı olmasından ötürü sisteme gereksinim duymaz. Bilgisayarınızda sadece Java eklentisinin güncel olması, oyunu oynamanız için yeterli olacaktır.

Oyun Açıklaması

Legend Online

Legend Online

Şeytanın Tanrıyla savaşından sonra Legend Online efsanesi başlamıştır. Dünyaya yayılan cehennem yaratıklarını öldürüp kazandığınız oyun paraları ile şehrinizi geliştirebilir, şehri korumak veya karşı saldırı için kendinize yeni kıyafetler ve silahlar alabilirsiniz. Tanrılarla olan bu savaşta sende kendi rolünü seç ve aksiyon dolu, heyecan verici bir savaşta, Tanrının yanında yer al.

Legend Online Karakter Sınıfları

Legend savaşçı; Savaşçılar ellerinde ki silahla düşmanlarını yok edebilirler, tehlikeli durumlarda kalkanlarını kullanarak kendilerini ve çevrelerindekileri koruyabilirler. Savunma yeteneği güçlü ve saldırıları gayet iyidir. Takım oluşturmaya uygundur ve teknolojiye hükmeder.

Savaş esnasında ön sıralarda durmalıdır. Saldırılara karşı oldukça dayanıklıdır. Kalkanı sayesinde savunması da yüksektir.

Legend Büyücü; Gizemli güçleriyle sihirleri kontrol ederek düşmana saldırırlar. Aynı zamanda sihir kullanarak dostlarına da yardım edebilirler. Savaş sırasında ya da değil her türlü ilk yardım sihrinde başarılıdırlar. Savaşta en güçlü el onlardadır. Büyü saldırısı ile her şeyi yok edebilirler. Yakın savaşta pek iyi olmadıklarında arka saflarda tutulmalıdır.

Legend Keskin okçu; iyi bir nişancılardır. Silahlarının avantajlarını kullanarak düşmana saldırırlar. Ustaca kullanabildikleri özel silahları da bulunmaktadır. Nişan yeteneği ile düşmanların zayıf noktalarını bularak, zayıf noktalarından vurur ve tek atışta öldürebilir. Yakın savaşta ok kullanamayıp zarar göreceğinden dolayı arka sıralarda bulundurulmalıdır.

Legend Online Binalar

Legend Online oyununda ev, dinlenme hanesi, depo, çiftlik, amfi tiyatro, kışla, meclis gibi yapılar bulunmaktadır. Bu yapıların her biri size oyunda yarar sağlayacaktır. Seviyenizin artmasını sağlayacak, savaş öncesinde ve sonrasında yararlı olacak, savaş esnasında arkanızda duracaktır. Bir kısmını açıklamak istersek;

Ev; ev nüfus limitini arttırır. Nüfus limitinin artması demek daha fazla askeri barındırabilir, savaşlara daha fazla askerle çıkabilirsin demektir.

Dinlenme Hanesi; adı üzerinde, oyuncuların dinlenme hanesidir. Dinlenme hanesine ulaştıklarında canları yenilenebilir.

Depo; şehrin içinde altının depolandığı yerdir. Deponun seviyesi, saklanacak altın miktarı ile doğrudan ilgilidir. Deponun gelişimi de üretilen altın sınırı ile bağımlıdır. Seviyeni ne kadar yüksekse o kadar çok altın üretebilirsiniz, ne kadar çok altın üretirseniz deponuz o derece geliştirilebilir.

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE