Menu

League of Angels 2

League of Angels 2

Kimi oyunlar kurtarılmayı bekleyen oyunlardır, League of Angels 2’de bir kurtarma oyunu diyebiliriz. Gerek dünya üzerinde ki kötülükleri gerek ise de çeşitli kötü ruhları bir şekilde kurtarabileceğiniz bir oyun. Oyuna baktığımız zaman bir giriş ekranı göreceksiniz ve bunun devamında ise; neyin nasıl yapıldığını anlayacaksınız. Şunu da unutmamalısınız; oyuna girmeden önce kayıt yapmanız gerekecektir ki bu oyunun temelini oluşturan bir durumdur.

Oyunu estetik açısından ele aldığımız zaman oldukça güzel detayları gözümüze kestirebiliyoruz. Özellikle dövüş sahnelerinde olan sadeliği, zaten oyuna adapte olmuşken bizleri çok daha hoş karşılıyor. Ama olumsuz olarak bahsetmemiz gereken bir nokta söz konusu ise; o da oyun içerisinde olan müziklerden yana olacaktır. Bazen rahatsız edici melodiler kulağımıza ilişiyor olsa bile; kimi zaman da çok hoş gelen detaylardan gözden kaçmıyor.

KONTROL, SİZDE DEĞİL!

  • Oyunun aslında en can alıcı noktası olması gerekirken, aslında bir hüzün bulutu kaplıyor bizleri; çünkü oyunda çoğu durum hatta savaş ederken ki durumlar dahil otomatik olarak süregeliyor.
  • Oyun gayet basit tabanlı bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Aslında oyunun otomatik oluşu, basit tabanlı olsa ne olur algısını yaratmıyor değil ama yine de zevk alarak turları döndürebiliyorsunuz.
  • Yol bulma özelliklerinin dahi otomatik olduğu bu noktada, sizlere pek de bir şey kalmıyor. Ama yapmanız gereken en önemli noktalardan bir tanesi ise; NPC karakterlerini geliştirebilmek.
  • Savaşların dahi otomatik oynandığı bu ortamda yapmanız gereken şeyler elbette oldukça kısıtlı, gerek bir yerden başka yere giderken tek tıkla işi hallediyor oluşunuz, gerek ise de savaşa hazırlanma aşamanız.
  • NPC karakterlerine biraz canlılık kazandırmak adına elinizden geleni yapabilirsiniz.

OYUN İÇİNDE OYUNA VAR MISINIZ?

  • Oyunun kontrolü her ne kadar sizde olmasa bile; karakterinizde. O halde bizlerinde yardımına bu aşamada karakterin iyi olması gerçeği koşuyor, yani karakteri sağlamlaştırmak gerekiyor.
  • Hangi saldırı gücüne sahip olunabileceği ve aynı zamanda savaşırken yanına hangi NPC’leri alabileceğinize dair ayarlamaları yapabiliyorsanız.
  • Oyun içinde oyun kavramı dedik, oyunda oynayabileceğiniz yan oyunlar mevcut durumda. Bunların en başında ise; günlük hayatta oynadığımız oyunlar geliyor.
  • Eğer vakit geçirmek istiyorsanız; bu oyunlara başvurabilirsiniz. Ama karakterinizi geliştirmek adına yemin ettiyseniz, oyunları oynamak zorunluluk teşkil edebiliyor. Bu oyunları oynarken de rekabet var, işte orası çok daha zevkli.

**Estetik arayüzü ve daha önce tanımlanması, oyunu çok daha keyifli bir yerlere götürüyor. Otomatik olarak savaşabileceğiniz, oldukça kaliteli bit oyun karşınızda.**

Hemen İndir

 

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE