Menu

Kıyamet Savaşçıları

Tam Ekran
Işık Butonu
Karakterinizi mouse ile yönlendirebilirsiniz. Savaşmak istediğiniz yaratıkların üstüne tıkladığınızda yeni bir PvP ekranı açılır. Rakibinizle karşılıklı sıra ile yetenek atışında bulunursunuz ve güçlü olan savaşı kazanır.

Oyun Açıklaması

Kıyamet Savaşçıları

Kıyamet Savaşçıları

Oynaması ücretsiz fantezi MMORPG olan Kıyamet Savaşçıları, 37Games şirketinin çıkarttığı Felspire oyununun Türkiye için özelleştirilmiş halidir. Oyun tamamen fantezi ürünü bir dünya olan Eremos’ta geçmektedir.

Felspire yani Kıyamet Savaşçıları’nın dünyasında, Eremos adında, cesur maceracılar dünyanın farklı köşelerinden kendi Felspire’lerini bulmak için yola çıkarlar. Rafe-Asil olan, son insan krallığının prensidir. Rafe, doğa ve mistisizm üzerine tek büyücüdür. Yeteneği doğal güçlerin zırhından ele geçirir, Cehennemin ateşlerini çağırır ve yolunda duranları kızartmak için yıldırımları kullanır.

Okçular keskin ve uzak atışlar yapar. Zarif ve hızlı yetenekleriyle, kilometrelerce uzaktan bile iz sürebilirler. Elf okçular insanların sadık yoldaşları olmuşlardır ve Kutsal Felspire’ı koruyarak, paha biçilemez olduklarını kanıtlamışlardır.

Savaşçılar cesur ve korkusuzdur. Çarpışmalarda ön safhalarda darbe indiren onlardır ve ön saldırılara direnirler. En çok bilinen savaşçı Tork, korkusuzluğa, metanet ve inançları ile alakalı diğer savaşçılara öncülük eder. Arzusu sadece barış getirmek ve dengeyi sağlamak değil, dış güçlerin baskısına karşı Eremos’u korumaktır.
Bu efsanevi karakterleri oynarken, oyuncular sınıflara dönüşebilecek ve kendi benzersiz ve hainlerle dolu yolculuklarına başlayacaklar. Her sınıf seviye atladığında, yeni ve daha yüksek derecelere geçerek, hikayeye uygun görevlerle yeterlilik testlerine tabi tutulacaklar.

Savaşçılar; Şövalyelere, Tapınakçılara, Paladinlere veya benzer şampiyonlara dönüşebilirler. Klasik Dönüşüm, oyunculara fazla nitelik güçlendirmesi getirecek ve yeni bölümler, yeni görev seçenekleri açacaktır.

Öne Çıkanlar;

  • Elit MücadelelerElit mücadeleler esnasında her yaratık öldürmenizde inanılmaz seviyede deneyim puanı, altın ve SP kazanabilirsiniz. SP pasif yeteneklerin güçlendirilmesinde kullanılabilir. Temizlediğin dalga sayısı arttıkça, aldığın ödülün miktarı da artacaktır.
  • Fuse Kanatlar: Karakterine kanat takmak yalnızca uçmasını sağlamaz, karakterinizin defansını ve verdiği hasarı yüksek oranda arttırır.
  • Ölüm Tapınağı: Ölümün Tapınağını temizleyin ve ekipman kazanabilmek için Infernus’u öldürün. Zindan size yalnızca 3 dakikalığına açık kalacaktır. Daha hızlı temizledikçe daha çok ödül kazanabilirsiniz ve günde 6 deneme hakkına sahipsinizdir.
  • İblis Uçurumu: İblis uçurumunda çok fazla sayıda yaratık vardır ve her gün 3 deneme hakkına sahipsinizdir. (VIP seviyenizi arttırdıkça daha çok deneme hakkı elde edebilirsiniz, VIP oyuncuları günde 6 hakka sahip olabilirler.) Burada inanılmaz seviyede deneyim puanı kazanabilirsiniz.

Kıyamet savaşçıları ile ilgili resmi duyurular ve destek için forumlarını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE