Menu

KingsAge

Tam Ekran
Işık Butonu
Oyun başında her oyuncuya bir köy verilir ve tüm seviyeler 1'den başlar. Bazı binalar oyun başında mevcuttur, bazılarını ise kendiniz yapmalısınız. 3 ana kaynak vardır; odun, taş ve demir. Kışlanızda asker yetiştirebilir, başka köylere saldırabilir veya savunma amaçlı asker gönderebilirsiniz. Haydi kendi krallığını kur!

Oyun Açıklaması

KingsAge

KingsAge

Bu oyun şövalyeler ve kaleler dönemidir. KingsAge ‘de, krallığınızın temel taşı olan köyünüz, en önemli kararları aldığınız loncanız, kendi yol arkadaşlarınızı ve ittifaklarınızı bulacağınız çevreniz, silahlı kuvvetlerinizin bulunduğu kışlanız ve en önemlisi cesaret ve ustalıkla yönettiğiniz, ün ve zenginlik kazanacağınız krallığınız sizi bekliyor. Sizin önderliğinizde bir krallık doğacak, doğru stratejilerle bu köyü bir kasaba haline getireceksiniz. Zamanla civarın en büyük ve en gelişmiş krallığı olacaksınız.

KingsAge Binalar

Kale; KingsAge ‘in merkez binasıdır. Köyünü kalenin içinde inşa edebilirsin. Yeni binalar kurmanın yanı sıra taş ve demir gibi ham madde kaynaklarını da burada geliştirebilirsin.

Taş Ocağı; bina inşa etmede ve kışlada asker üretmekte lazım olan kilin üretildiği yerdir. Binanın seviyesi arttıkça kil üretimi de artacaktır.

Oduncu Kampı; kile yardımcı olarak, bina inşasında ve asker üretmekte kullanılır. Her bir saatte üretilen odun miktarı artmaktadır.

Maden Ocağı; Bina inşasında ve kışlalarda asker üretiminde kullanılır.

Depo; ham maddeler, rüzgar ve kötü hava şartlarından korunmak için depolarda saklanır. Depolarda her zaman yeterince yer olduğu sürekli kontrol edilmelidir. Aksi taktirde ham maddeler kaybolabilir.

Gizli depo; bizim için değeri yüksek olan ham maddeleri yağmacılardan korumak için burayı kullanırız. Binanın seviyesi arttıkça daha fazla ham madde saklayabilirsin.

Değirmen; diğer bir adı çiftlik olan değirmen, un üreterek halkınızın beslenmesini sağlar. Eğer değirmen görevini yapmaz ise halkınız açlıktan ölebilir. Tüm askerlerinizi ve işçilerinizi beslemek zorundasınız. Bu yüzden besleyebildiğiniz kadar asker ve işçi bulundurmalısınız.

Kışla; asker üretmeye yarayan binadır. Binanın seviyesi ile asker üretmenin hızı birbiriyle doğru orantılıdır. Seviye ne kadar yükselirse o kadar hızlı asker üretilir.

Duvar/Sur; halkınızı size saldıran düşmanlardan korumak için vardır. Düşman ne kadar güçlü olursa olsun size saldırmalarını geciktirecektir.

Katır Çiftliği; burada bulunan katırlardan ne kadar eksilirse yerine o kadar yenisi otomatik olarak üretilir.

Market; Tanıdıklarınızla iletişim ve yardımlaşma halinde olmanızı sağlar. Arkadaşlarınıza maden yollayabilir ya da takaslar yapabilirsiniz.

Simya Laboratuvarı; Simyagerin çeşitli araştırmalar yaptığı yerdir. Başlarda bir sonuç elde edilemese bile seviye arttıkça harika başarılar elde edeceksiniz.

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE