Menu

Keşif Pro

Keşif Pro 

Dünya genelinde oldukça fazla indirilen ve oynanan bir oyun olan Minecraft’a benzerliği ile tanınan Keşif Pro oyunu sayesinde sizler de hayal ettiğiniz ancak gerçekleştiremediğiniz her şeyi bu oyunda yapabileceksiniz. Oyun Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarda oynanabilmektedir.

Keşif Pro’da Neler Yapabilirim

Keşif Pro oyunu sizlere hayalinizdeki herşeyi yapabilme imkanı veriyor. Bu sayede planlarınız sanal ortamda gerçeğe dönüşebilmektedir. Buna örnek olarak verecek olursak dilediğiniz bir şekilde ev tasarlayıp inşa edebilirsiniz. Yani bir anlamda oyun içerisinde hem mimar hem de müteahhit olmaktasınız. Bunun yanı sıra ev modellerinizi çeşitlendirebilir örneğin lokanta dahi yapabilirsiniz.

Nasıl Ev İnşa Edilir?

Öncelikle oyunda ev inşa edebilmek için maden çıkartmanız ve bu sayede para kazanmanız gerekmektedir. Para kazandıktan sonra bir evin inşası için neler gerekli ise onları alabilir ve tasarımınıza ekleyebilirsiniz.

Peki madenleri nereden bulabilirsiniz? Madenler mağaralar içerisinde saklı olarak durmaktadır. Bunları sizin arayıp bulmanız gerekmektedir.

Keşif Pro İle Kendi Şehrinizi Kurun

İlk olarak basit bir ev inşa etmekle başladığınız oyunda daha sonra kale ve surlar inşa edebilir ve şehrinizin etrafını çevreleyebilirsiniz. Tamamen sizin zevk ve yeteneğinize kalmış bu şehir inşası ise oyunun en zevkli kısmını oluşturmaktadır.

Keşif Pro oyunu bir blog oyunu olmakla beraber Minecraft oyunundan silah üretimi yapılmaması noktasında ayrılmaktadır. Bu oyun içerisinde yapmanız gereken var olan blokları uygun bir şekilde yerleştirerek kendi evlerinizi, kalelerinizi ve sonunda şehrinizi inşa etmektir.

Oyun Tuşları

Oyunu oynamak için gerekli tuşlar ise son derece basittir. Sol ve sağ alt köşelerde yer alan tuşlar ile oynanmaktadır. Sol altta yön tuşları bulunmaktadır ve bunlar ile gideceğiniz yeri belirlemeniz mümkün olmaktadır. Sağ altta ise zıplama, blok ekleme ve kaldırma tuşları bulunmaktadır. Ok tuşu ile zıplama hareketi yapabilirken delete tuşuyla blokları kaldırabilir ve add tuşuyla da blok ekleyebilirsiniz.

Keşif Pro oyunu sanal ortamda özgür bir şekilde hareket edebilmenizi sağlamaktadır. Bu oyun sayesinde boş zamanlarınızda yaratıcılığınızı geliştirirken aynı zamanda bolca eğlenebilir ve güzel vakitler geçirebilirsiniz.

Hemen İndir

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE