Menu

Karanlık Işık

Tam Ekran
Işık Butonu
Mouse ile karakterinizi yönlendirdiğiniz bu oyunda görevleri yaparak seviyenizi ve yeteneklerinizi size en uygun şekilde güçlendirin. Savaş esnasında ekranın orta alt kısmındaki yetenek barından istediğiniz yeteneğe tıklayarak rakibinize hasar verebilirsiniz. Can değeri sıfıra inen ilk rakip kaybeder.

Oyun Açıklaması

Karanlık Işık

Karanlık Işık

Gamesdom oyun şirketinin yayımladığı Karanlık Işık, komple Türkçe destekleyen bir MMORPG oyunudur. İster Browser (tarayıcı) isterseniz de resmi sitelerinden oyunu indirebilir ve bilgisayarınızdan client yardımı ile oynayabilirsiniz. 6 Dünya seçeneği, geniş ekipman yelpazesi, Companion (Yoldaş) ve evcil hayvanlar, düşman yaratıklar ve antik büyülerle bezeli oyun, üç boyutlu, çok sistematik ve oyuncuya yardımcı bir görev sistemine sahip.

Oyunda 3 farklı karakter sınıfı oyuncunun seçimine bırakılır, Karanlık kılıç ustası, Elementalistler, Vahşi savaşçılar. Karakterinizin yanına isteğe bağlı olarak evcil hayvan ve binek alabilir, kendi tecrübe seviyenize göre onları da geliştirebilir ve güçlendirebilir, onlara farklı yetenekler kazandırabilirsiniz.

Bireysel PvP mücadeleleri dışında bir birliğe katılıp onlarla devasa birlik savaşlarına katılabilirsiniz ve isteğe bağlı olarak bireysel sıralamaya yada birlik olarak sıralamaya katılabilirsiniz. Birinci olduğunuz zaman Kral&Kraliçe ünvanını kazanıp kendi dünyanıza hükmetmek sizin elinizde.

Karanlık Işık Anahtar Özellikler:

  • Evcil Hayvan Sistemi : Oyuncular, seviye 11’e ulaştıkları zaman evcil hayvan elde edebilmek için bir görev yapmak durumunda kalırlar. Oyuncular evcil hayvanları besleyerek güçlendirebilir, seviyelerini geliştirebilir ve güçlendirebilirler.
  • Binek Sistemi : 17. seviyeye ulaşan oyuncular, ana görevi tamamlayarak binek elde edebilirler. Binekler 5. seviyeye getirildiğinde besleme özelliğinin kilidi açılır, binekleri besleyerek onları güçlendirebilirsiniz. Bineklerin evrim geçirebilme özellikleri vardır, bu evrimi tamamlayabilmek için evrim taşı ve altın toplamak gerekir. Her evrimden sonra bineklerin derisini elde edersiniz. Bineklerin evrimi 14 çeşittir :Bordo Savaş Atı, Demir Savaş Atı, Kristal Akrep, Altın Jilet Pençe, Kızıl Alevli Ayı, Gümüş Yıldırım Kaplanı, Genma 9 Ejderha, Gök Canavar, Rüzgar, Ferrer Tek boynuzlu At, Cennet ve yaldızı, Nether Terraque, Ruhunu Kes ve Boynuzlu Kertenkele.
  • Onur Sistemi : Ana görevleri tamamlayan oyuncular için onur sistemi açılır. Bir oyuncu sınıfının toplayacağı toplam onur 10 seviyeden oluşur. Bu onurlar düşük rütbeden büyük rütbeye olacak şekilde savaşçı için ; Büyük Süvari, Büyük Süvari Lideri, Lord, Kral, Vikont, Kont, Markiz, Dük ve Grandük şeklinde sıralanır. Onur seviyesi arttıkça karakterlerin kazandığı özellik ve güçlendirmeler artar.

 
Karanlık Işık etkinlikleri, resmi duyurular için haberler sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE