Menu

Karanlık Işık Külçe Kampanyası

Karanlık Işık Külçe Kampanyası

Oyundan duyurulan bu kampanya oyunculara ilaç gibi gelecek. Perdigital üzerinden yaptığınız 100 tl ve üzeri tutarlardaki Karanlık Işık Külçe Kupon’ları size %10 bonus kazandırıyor. Bu kampanya sadece 4 Mart (cuma) tarihi ile 6 Mart (pazar) tarihleri arasında geçerli olacak.

Hafta sonu eğlencenizi arttıracak bu kampanyayı kaçırmamanız tavsiye edilir. Unutmayın ki ne kadar ödeme yaparsanız bonusunuz o kadar artacak.

Hem tarayıcı üzerinden hem de istemci üzerinden oynayabileceğiniz bu oyun tamamen Türkçe ve her gün eklenen yeni oyuncularıyla birlikte rekabet ortamı gelişmekte olan bu oyuna hemen katılmanızda fayda var. Bu kampanyadan yararlanabilmek için bu oyuna üye olan oyunculardan olmanız yeterlidir.

Kampanya Koşulları: 

  • Perdigital, bu kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.
  • Satın aldığınız kuponların bonusu ertesi gün hesabınıza aktarılacaktır.
  • Oyuncuların kampanya tarihleri içerisinde olmak şartıyla, kampanyaya sınırsız katılım hakkı vardır.

S-11 İsimli Sunucu Açılıyor!

3 Mart tarihinde saat 14:00’da S-11 sunucusu, değerli oyuncularına kapılarını açıyor. Bu yeni nesil 3D oyunda sizde yerinizi almak istiyorsanız bu yeni sunucu yeni başlangıçlar için mükemmel bir fırsat. Özgün hikayesi olan bu muhteşem oyun kültürel ögelerle donatılmış 6 farklı dünya içermektedir. Bu oyunda çevre ile etkileşime geçebilir, gerçek zamanlı Pvp savaşlarına katılabilirsiniz. Kullanabileceğiniz farklı pek çok ekipman seçeneğiniz ile beraber, oyundaki muazzam yaratıklar, sihirli silahlar ve her zaman yanınızda olacak sadık dostlar sayesinde kendinizi bu büyülü dünyanın sularına bırakın.

Oyun Hakkında :

Gamesdom oyun şirketinin yayımladığı Karanlık Işık, komple Türkçe destekleyen bir MMORPG oyunudur. İster Browser (tarayıcı) isterseniz de resmi sitelerinden oyunu indirebilir ve bilgisayarınızdan client yardımı ile oynayabilirsiniz. 6 Dünya seçeneği, geniş ekipman yelpazesi, Companion (Yoldaş) ve evcil hayvanlar, düşman yaratıklar ve antik büyülerle bezeli oyun, üç boyutlu, çok sistematik ve oyuncuya yardımcı bir görev sistemine sahip.

Oyunda 3 farklı karakter sınıfı oyuncunun seçimine bırakılır, Karanlık kılıç ustası, Elementalistler, Vahşi savaşçılar. Karakterinizin yanına isteğe bağlı olarak evcil hayvan ve binek alabilir, kendi tecrübe seviyenize göre onları da geliştirebilir ve güçlendirebilir, onlara farklı yetenekler kazandırabilirsiniz.

Bireysel PvP mücadeleleri dışında bir birliğe katılıp onlarla devasa birlik savaşlarına katılabilirsiniz ve isteğe bağlı olarak bireysel sıralamaya yada birlik olarak sıralamaya katılabilirsiniz. Birinci olduğunuz zaman Kral&Kraliçe ünvanını kazanıp kendi dünyanıza hükmetmek sizin elinizde.

Karanlık Işık etkinlikleri, resmi duyurular ve destek için Karanlık Işık forumlarını ziyaret edebilirsiniz.

Hemen İndir

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE