Menu

Imperia Online

Tam Ekran
Işık Butonu

Bir Çok Türk Oyuncunun Bulunduğu Imperia Online'a Şimdi Kayıt Olun!
Oyun Jokeri Oyuncularına Özel %20 Elmas İndirimi Fırsatını Kaçırmayın!

Bu sayfa üzerinden oluşturacağınız yeni hesaplarda, ödeme yöntemi olarak Basit Ödeme'yi (Banka Havalesi, ATM, PTT, Banka/Kredi Kartı) seçerek yapacağınız tüm Elmas alışverişlerinizde tam %20 indirim kazanacaksınız. Alışverişinizi tamamladıktan sonra, %20 indiriminiz Basit Ödeme bakiyesine iade edilecektir.

Imperia Online'da Basit Ödeme ile nasıl Elmas siparişi vereceğinizi görüntülemek için tıklayın.

Dikkat! İndirim sadece yukarıdaki "Hemen kayıt ol" butonuna tıklayarak oluşturulan yeni hesaplara verilmektedir, Imperia Online'daki eski hesaplarınıza herhangi bir indirim uygulanmamaktadır.

NASIL OYNANIR? Oyuna başlayabilmek için yukarıdan yeni bir hesap oluşturuyorsunuz. Oyuna giriş yaparken bir e-mail adresinizin olması gerekiyor. Daha sonra bir kullanıcı adı ve şifre belirlemelisiniz. Giriş sağlandıktan sonra takip etmeniz gereken bir eğitim programı bulunmaktadır. Bu eğitim programını gerçekleştirdikten sonra oyuna başlamaya hazırsınız.

Oyun Açıklaması

Imperia Online

Imperia Online

Imperia Online; web tabanlı,  çevrimiçi oynanan, gerçek zamanlı bir strateji oyunudur. Bu oyun 30 dile çevrilmiş ve oyunun 20 milyon üzerinde kayıtlı kullanıcısı vardır. Ortaçağ dünyası üzerine kurulmuş bir oyundur. Her oyuncu oyuna gelişmemiş bir imparator olarak başlar. İmparator daha sonra yapılar kurar ki bu yapılar askeri yapılar ekonomik yapılar ve üniversitelerdir. Ayrıca teknolojik araştırmalar yaparakta ilerlemenin yollarını bulur. Asker toplama ve askeri eğitim birimleri sayesinde diğer imparatorluklara saldırılır ya da diğer saldırılardan korunur. Oyuncular, oyun içerisinde ki mesajlaşmalar sayesinde iletişimde kalabilir ve askeri ve ekonomik yönden ittifaklara katılabilirler.

Kaynaklar

Kaynak elde etmek için bir imparatora ve eğitim birimlerine ihtiyaç vardır. Bu kaynaklar ağaç, demir ve değerli taşlardır. Bu kaynaklar araştırmaların her türünde, askeri eğitimlerde ve yapı geliştirmelerinde kullanılır. Dördüncü ana kaynak ise altındır. Altın hemen hemen tüm araştırma çeşitlerinde, askeri eğitimlerde ve yapı inşa etmelerde kulanılır. Ayrıca oyunda özel kaynaklarda vardır. Bu özel kaynaklar ülkenin genelinde bulunabilir.

Yapılar

Oyunda inşa edilebilecek ve geliştirilebilecek 29 adet yapı çeşidi bulunmaktadır. Bu kurulacak ve geliştirilecek yeni binalar, Town hall olarak bilinen merkez binanın çevresinde kurulur. Her oyuncu bu oyuna Town hall binasına sahip olarak başlar. Bu binalar kendi içerisinde ekonomi binaları ve askeri binalar olarak iki çeşide ayrılır. Her bina özel fonksiyonlara sahiptir.

İmparator

İmparator, sorumluluğu oyuncunun üzerinde olan küçük bir köyle işe başlar. Bu köyde savaşlara katılma kararından ve araştırmalardan, halkın mutluluğundan sorumludur. imparatorun gelişim süreci oyuncunun istekleri doğrultusunda gelişir.

Oyuna Başlarken;

Oyuncular oyuna girebilmek için bir e-posta adresine sahip olmalıdırlar. Bir kullancı adı ve şifre oluşturarak Imperia Online’ a üye olmalı ya da sosyal bir hesap kullanılabilir. Bu işlemleri tamamlayıp oyunda çevrimiçi olduktan sonra oyuncular eğitim kısmını takip etmeli ve nasıl oynanacağı hakkındaki talimatları yerine getirmelidirler. Oyun başlangıcında, oyuncular başlangıç korunmasını seçmeli ve gerekli gelişmeleri gerçekleştirirken herhangi bir savaşa giremezler ve ya bir saldırı altında kalamazlar.

Imperia Online %20 bonus

Imperia Online %2o bonus kazanma şansı için yukarıda bulunan bilgileri ayrıtılı bir şekilde inceleyiniz.

Imperia Online Yüce İnsanlar

Imperia Online Yüce İnsanlar yayınlandı başlıklı haberimizi okumak için tıklayın.

Oyun ile ilgili haberlere, sorulara ve oyun kılavuzuna Imperia Online forumlarından ulaşabilirsiniz.

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE