Menu

Imperia Online Yüce İnsanlar Yayınlandı!

Imperia Online Yüce İnsanlar

Imperia Online‘ın yeni oyunu Yüce İnsanlar yayınlandı!  Başka kimsenin ayak basmadığı uçsuz bucaksız topraklar sizi bekliyor. Oyuna katılıp yüce insanlardan biri olun ve haritadan durumunuzu kontrol edin. Imperia Online Yüce İnsanlar sürümüyle birlikte oyuna dahil olan yeni objeleri keşfedin. Ticari ve askeri karakolun gücünü ele alın. Sahip olduğunuz topraklar içerisinde ticaret yaparak daha fazla altın kazanın, hazinenizi doldurun. Köyünüzün görünümünü ve binaları istediğiniz şekilde özelleştirin. Ekonomiyi ve askeri stratejileri, yeni binalar ve yeni araştırma teknikleri ile geliştirin. Gerçekleşen savaşları 3D izleyin.

Oyun İncelemesi

Imperia Online‘ın yeni oyununda Yüce İnsanlar elittir ve imparatorluğunuzun egemen sınıfıdır. Her imparatorluk kendi yüce insanlarına, imparatorlara ve farklı iktidar sahibi soylulara sahiptir. Bunlar doğar, ölür ve yerlerini yeni insanlar alır. Yüce insanlar için sağlık araştırması yaptırabilir, ömürlerini uzatabilirsiniz. Onları evlendirebilir ve diğer oyuncularla barış gerçekleştirmenin yanında, soylarının devamını sağlayabilirsiniz.

İmparator

Imperia Online ‘da İmparator, Yüce insanlar arasında en büyüğüdür ve hükümdardır. İmparator, imparatorluk görevlerinin yanında başka bir göreve de geçebilir, fakat imparatorluk görevleri devam eder. Onu bu pozisyona atamaya gerek yoktur. İmparator, savaşlar sırasında saldıran ya da savunan general olarak askeri birliklerin başına geçebilir. İmparator bu pozisyondayken ekstra deneyim ve bonus kazanır.

İmparator farklı olarak bir de utanç adında bir özelliğe sahiptir. Bu birden fazla şekilde kazanılabilir ve etkisi birikir. Irsi olmayan bu özellik, hanedan evliliği şartları ihlal edildiğinde ve hanedan barışı bozulduğunda elde edilir.

Bir imparator sonsuza kadar yaşayamaz. Öldüğünde yerine bir halef gelir. Bu halef ister oyuncu tarafından atanır, ister otomatik olarak atanabilir.

Tahta Miras

İmparator öldüğünde, otomatik olarak gerçekleşen durumlarda, imparatorun ilk doğan çocuğu tahta geçer. Fakat aile hanedanına mensup olan birini ya da imparatoriçeyi de tahta geçmesi için atayabilirsiniz.

Imperia Online Elmas %20 İndirim Fırsatı!

http://oyunjokeri.com/imperia-online/ adresinden, yeni Imperia Online hesabı açarak gerçekleştireceğiniz tüm Imperia Online Elmas siparişlerinizde %20 indirim fırsatından yararlanmak için, ödeme yöntemi olarak Basit Ödeme’yi (Banka Havalesi, ATM, PTT, Banka/Kredi Kartı) seçiyorsunuz, daha sonra sipariş tutarınızın %20’si Basit Ödeme bakiyenize iade ediliyor. Bu fırsatı kaçırmayın!

Hemen Oyna

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE