Menu

Hounds: The Last Hope

Hounds: The Last Hope

Netmarble oyun şirketi tarafından dizayn edilip piyasaya sunulmuş olan Hounds: The Last Hope oynaması tamamen ücretsiz bir FPS oyunudur. Bu oyunda oyuncular, insanlığın son umudu olma rolünü üstlenirler. Uzaylılar dünyayı işgal etmiş durumdalar ve insanları, zombi benzeri yaratıklara çevirmektedirler. Oyuncular takım olarak birleşebilir, zombi benzeri yaratıkların istilasından kurtulabilmek için onları püskürtebilirler. Bunun dışında oyuncular mücadeleci modlardan birisine giriş yapabilirler, birbirlerine karşı mücadele edebilirler.

Japonlar tarafından kurgulanmış bir savaş/aksiyon oyunudur. Oyunda karakter belirlemeniz gerekmektedir. Karakteriniz ve eşyalarınızın oyun içinde değiştirilebilir ve geliştirilebilir bazı özellikleri bulunmaktadır. Bu özellikler sayesinde daha güçlü bir karaktere sahip olabilirsiniz. Oyunda silahların ve zırhların seviyeleri bulunmaktadır. Başlangıç seviyesinde sadece normal kalite silahlara sahip olabilir, oyunda ilerledikçe silah kalitenizi yükseltebilirsiniz. Oynanış stili olarak ücretli bir oyun olan Killing Floor 2 ile benzerlik gösterir fakat farklı olarak RPG elementlerine sahiptir. Hounds: The Last Hope oyununda 4 benzersiz sınıf vardır ve her bir sınıfın kendine özel silahları, yetenekleri vardır.

Öne Çıkan Anahtar Özellikler;

  • PvE ve PvP mücadeleleri ön plana çıkmaktadır. PvE modu eşli bir moddur ve görev odaklıdır, birbirleri ile eşleşen oyuncular dalga dalga gelen zombi saldırılarına karşı birbirlerine sırtlarını verirler.
  • 4 adet oynanabilir sınıf mevcuttur bu oyunda; (Assault, Tech, Specialist, ve Support sınıfları) Her sınıfın farklı silahlara ve yeteneklere erişim hakkı vardır.
  • Benzersiz yetenek sistemi oyuncuların kendilerini özelleştirmelerine olanak sunar.
  • Eşli oyun modları bir hikaye örgüsüne göre şekil almıştır ve farklı zorluk seviyelerine sahiptir.
  • Eşya üretebilme ve büyüleme sistemleri mevcuttur.

Karakter Sınıfları;

  • Assault: Bu sınıf Shield Pistol denilen silahı birincil silahları olarak kullanır. Bu silah sayesinde hem yüksek seviyede direnç güçleri hemde saldırı güçleri mevcuttur. Ön safhada savaşmaları için biçilmiş kaftanlardır. Poison Shot, Sonic Wave, ve Rush isimli özel yeteneklere sahiptir.
  • Techs: Bu sınıfın karakterleri devasa bomba atarları ile savaşın içine adeta uçarak atılan destek birimleridir. Ayrıca savaş esnasında takımlarına yardım için kullanabilecekleri zührevi eşyalara sahiptirler; Ammunition Supply Tools, Sentry Guns, ve Shield Generators gibi.
  • Specialists: Ağır saldırı gücü ekibidir. Büyük ”Minigun” isimli silahlar ile savaşın en ön safhasında savaşırlar, sis bombaları ve can yenilenme tüpleri vardır.
  • Supports: Bu sınıfın karakterleri uzun mesafeli keskin nişancı tüfeği ile kuşanmışlardır ve rakipleri çok uzak mesafelerden hızlıca indirebilmek için eğitmişlerdir kendilerini.
Hemen İndir

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE