Menu

Hitman: Sniper

Hitman: Sniper

Hayatımızın bir döneminde muhakkak nişancılık ile ilgili bir spor yapmışızdır ve bu bakımdan dolayı Hitman: Sniper oyununa pek uzak olmayacaksınız. Özellikle de aksiyon ve nişancılığın bir araya gelip harmanlandığı bu harika oyun, sizler için biçilmiş bir kaftan diyebiliriz. Eğer sizlerde oyun oynamayı seviyorsanız, zaten Hitman karakterini az çok bilirsiniz, şimdilerde ise bu oyunda bir kiralık kail rolüne bürünüyorsunuz.

Hitman: Sniper bir keskin nişancılık oyunudur ve bu bakımdan dolayı gözleriniz keskin olmalıdır. Özellikle de kötü karakterleri indirirken, muhakkak keskin gözlere ihtiyaç duyacaksınız. Her ne kadar kötü adamların peşinde koşmanız için efor sarf edecek olsanız bile, onları yere indirirken harika keyif alacaksınız.

NİŞANINIZ NE KADAR İYİ?

  • Nişan kabiliyetiniz muhakkak çok iyi olmalıdır. Özellikle de birisini tam anlamıyla indirmek için, muhakkak ki o kişiye iyi nişan almanız gerekecektir. Bu bakımdan dolayı dikkatli olmalısınız.
  • Peşine düşeceğiniz kişiler ise gerçekten suçlu kişiler olacaktır. Özellikle mafya babaları ilgi alanınıza girecek kişiler olacaktır.
  • Her ne kadar bir kiralık katil olarak görev alacak olsanız bile, unutulmamalıdır ki kötü kişiler sizin için öldürülecek olan kişilerdir.
  • Belirli bir görev çizelgeniz var elbette ve bu çizelgeye göre hareket etmek zorundasınız. Şunu da belirtmeliyim ki, oyun başlarda biraz zorlayacak sizleri ama daha sonra alışacak ve başından kalkamayacaksınız.

SERİ KATİL OLMAYA HAZIRLAN!

  • Öncelikle sahip olduğunuz para oldukça önemli çünkü bu para ile daha iyi silahlar edinerek daha iyi bir katil oluyorsunuz.
  • Oyun bölümlerden oluşuyor ve aynı zamanda bu bölümlerin içinde çeşitli görevler var. Eğer sizler bu görevleri tamamlayamazsanız, oyuna tekrar başlamanız gerekiyor. Ama süre konusunda da sıkıntı olmadığını göz önünde bulundurursak, pek de sıkıntı çekmeyeceksiniz.
  • İlk önce kimi öldüreceksiniz, buna siz karar vermelisiniz. Burada aklınız ve stratejiniz ön plana çıkmalıdır.

**Bu oyuna sahip olmak için çok cüzi bir miktar ödemeniz gerekecektir. iPhone telefonlar için, iOS 8.0 ve üzeri sürümünü kullanmalısınız, aksi takdirde oyun uyumlu olmayabilir.**

**Oyunda birçok dil seçeneği mevcuttur. iPad için ve iPod touch için uygundur. Bu sayede oyunu istediğiniz gibi indirip oynayabilirsiniz.**

Hemen İndir

 

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE