Menu

HIT

HIT

Popüler oyunlardan olan Maplestory ve Legion of Heroes oyunlarının da tasarımcısı olan Nexon Games tarafından çıkartılan HIT oyunu, indirmesi ve oynaması ücretsiz bir oyundur. Rol yapma tarzında olan bu oyun root yapılmış android cihazlar için uyumlu değildir ve bu tarz cihazlarda düzgün olarak çalışmaz. Oyunu indirmek için ve oynayabilmek için internet bağlantısı şarttır ve oyunun minimum sistem gereksinimleri OS 4.1.0., 1.5GB RAM, ve 1.4 Ghz quad-core / 1.5 GHz dual-core ‘dir. Diğer bir deyişle Galaxy s3 ve Note 2 cihazları ve üstü cihazlarla verimli bir şekilde oynanabilir. HIT oyunu, Unreal Engine 4 oyun motoru ile oluşturulmuştur.

HIT yani tam ismiyle Heroes of Incredible Tales oyunu 3 boyutlu, zindan temalı oyunlar baz alınarak yapılmış bir rol yapma tarzı oyundur. Yeni nesil oyunlarda kullanılan Unreal Engine 4 oyun motoru ile yapılmış olan bu oyunda göz kamaştırıcı ve gerçekçi grafikleri keşfedin. 100’den fazla aşaması bulunan bu oyunda yüzlerce canavarı ve bölüm sonu canavarını yeteneklerinizi kullanarak, saldırılarını engelleyerek, saldırılarından kaçarak ve karşı saldırıda bulunarak yenin. Kaosun Tanrısı’ndan dünyayı kurtarmak üzerine yazılmış bu mükemmel senaryonun bir parçası olun. Diğer oyuncular ile çevrim içi ve gerçek zamanlı olarak kanlı arena meydanlarında bire bir savaşın. Eğer takım savaşlarından hoşlanıyorsanız, gerçek zamanlı olarak oluşturulan takım oluşturucularından bulduğunuz diğer 4 oyuncu ile takım oluşturarak takım savaşlarına katılarak güçlü bölüm sonu canavarlarını mağlup edin. 4 benzersiz sınıf seçeneğinden birini seçin, çeşitli ekipmanlar toplayın ve onları güçlendirin ve yeteneklerinizi geliştirerek onları en yüksek seviyeye çıkartın.

Öne Çıkan Anahtar Özellikler:

  • Aşama Baz Alınmış Seviyeler: Farklı düşmanlara,canavarlara ve bölüm sonu canavarlarına karşı savaşın. 100’den fazla aşaması bulunan bu oyunda her aşama sonundaki bölüm sonu canavarlarını mağlup edin.
  • Yüksek Kaliteli Grafikler: Unreal Engine 4 oyun motoru ile yapılmış bu oyunda en yüksek grafikleri mobil cihazınızda test edin. Bu oyun motoru ile yaratılmış olan oyundaki ekipmanlar, renkli efektler ve gerçekçi animasyonlar nefesinizi kesecek.
  • Akıcı ve Aksiyon Dolu Savaşlar: Yüzlerce farklı canavarı ve bölüm sonu canavarına karşı akıcı bir şekilde vurdulu kırdılı savaşın. Savaş esnasında rakibinizden gelen saldırıları geçiştirebilir, yetenek temalı saldırılar yapabilir ve gelen saldırıları doğrudan engelleyerek karşı saldırıda bulunabilirsiniz.
  • 4 Farklı Sınıf: Anika(Tırpan kullanır), Lucas (Çift Kılıç kullanır), Kiki (Sihirli Asa kullanır) veya Hugo (Geniş Kılıç kullanır) sınıflarından birini seçin ve onlara uygun oynanış tarzını benimseyin.
Hemen İndir

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE