Menu

HEX: Shards of Fate

HEX: Shards of Fate

Cryptozoic Entertainment oyun firması tarafından piyasaya sunulmuş olan HEX: Shards of Fate oynaması ücretsiz bir Kart takas stilinde MMO oyunudur. Kartlarınızı toplayın ve oynayış stilinize uygun desteyi oluşturun. Oyuncular oyuna ellerinde 7 kart ile başlarlar ve kaynak kartlarını kullanarak savaş alanına canavarlar çağırabilirler. Oyuna bir şampiyon olarak başlarsınız ve şampiyonunuzun özel bir gücü vardır, bu gücü savaş esnasında aktif hale getirebilir ve seçmiş olduğunuz şampiyona göre bir desteye sahip olabilirsiniz. Maçı kazanabilmek için rakibinizin canını sıfıra indirebilir veya bütün kartlarını kart mezarlığına gönderebilirsiniz. Başlangıçta bir tutorial kısmı vardır ve bu kısımdan oyun hakkında en basit bilgileri öğrenebilir, verdiği ödüller ile destenizi kişiselleştirmek için ilk adımı atabilirsiniz. Yeteneklerinizden emin olduğunuz anda Frost Ring Arena’ya giriş yapabilir, zorlu NPC’lere karşı mücadele verip güzel ödüller kazanabilirsiniz. Maçları kazanarak altın kazanın ve bu altınları dükkanda harcayarak yeni kartlar elde edin. Bunun dışında gerçek para yatırarak platin üye olup daha nadir kartlar elde etme şansı yakalayabilirsiniz. Destenizi diziş tarzınız oyunu kazanıp kazanamayacığınızı belirler bu yüzden dikkatli olun. Oyunda 350 farklı kart seçeneği bulunmaktadır. Özelleştirilebilir karakter ve yükseltilebilir kartlar sayesinde strateji de geliştirmek gerekmektedir. Rakibin elindeki kartlara dikkat ederek uygun kartlarla hamle yapmak ve kazanmak bu oyunun temel amacıdır.

Oyunda yüzlerce kart arasından seçim yapıp elinde ancak 60 tane kart barındırabilirsin. 20 tane şampiyon arasından bir tanesini seçip destene bağlayabilirsin.

Öne Çıkan Anahtar Özellikler;

  • Oyuncular oyuna başlarlar iken istedikleri oyun stiline uygun şampiyonu seçebilirler ve o şampiyonun özel gücünü savaş alanında aktif hale getirebilirler.
  • Geniş çaplı ve detaylı Tutorial sayesinde oyuna yeni başlayanlar oyun hakkında bütün temel bilgileri öğrenebilirler ve kazandıkları ödüller ile destelerini kişiselleştirmeye başlayabilirler.
  • Frost Ring Arena; Oyuncunun düellolardaki performansına göre kart veya altın kazanabileceği mücadeleci bir arenadır.
  • Deste Kişiselleştirme; Kart toplayarak kendi destenizi oluşturun, oynayış stilinize göre destenizi kişiselleştirin ve sağlam bir deste ile zaferinizi garantileyin.
  • Devasa bir kart kataloğuna sahip bu oyunda ister altın ile ister gerçek para ile Auction House’dan alışveriş yapabilirsiniz.
Hemen İndir

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE