Menu

HeroWarz

HeroWarz

KOG games tarafından geliştirilmiş ve piyasaya sunulmuş olan HeroWarz oynaması ve indirmesi ücretsiz MMORPG tarzda bir oyundur. 2016 yılında çıkmış olan bu oyun eş ölçülü aksiyona sahip bir oyundur ve her oyuncunun oynayış tarzına uyacak bir karakter sınıfı bulması mümkündür. Oyun içi özel eşya ve güçlendirmeleri gerçek para ödeyerek alabilirsiniz.

Rol yapma teması üzerine bir senaryosu bulunan HeroWarz oyununun seçilebilecek bir sürü karakter sınıfı bulunmaktadır. İzole edilmiş dünyalar arasında seyahat edin, görevlerinizi yaparak hızlıca deneyim puanı kazanın, seviye atlayarak karakterinizi güçlendirirken kendi stiline has oyun senaryosunu çizgi roman şeklinde okuyun. Ulaşabileceğiniz 100’den fazla seviye bulunan bu oyunda yeni yeni yetenekler edinerek bu yeteneklerde ustalaşın. Oynadığınız karakterden sıkıldıysanız veya karakteri beğenmediyseniz karakterinizi başka bir karakter ile değiştirebilirsiniz. Bu işlem sırasında seçtiğiniz kullanıcı adını da koruyarak yeni karakterinize aktarabilirsiniz.

Yeni haritaları keşfettikçe pek çok kalabalık yaratıklarla ve süper güçlü bölüm sonu canavarları ile tanışacaksınız. Bu karşılaşmalarda yeteneklerinizi doğru kombine ederek ve kazandığınız puanlar doğrultusunda başarınıza göre haritanın sonuna geldiğinizde daha iyi ödüller kazanabilirsiniz. Oyun içerisinde edindiğiniz arkadaşlarınız ile birlikte de görevlerinizi yapabilir, 4 kişinin 4 kişiye karşı savaştığı arenalara katılarak kendinizi kanıtlayabilir ve ödüller toplayabilirsiniz.

Öne Çıkan Anahtar Özellikler:

  • Zorlaşan Seviyeler: Her yeni keşfedilen harita biraz daha güçlü yaratıklar sunar ve seviye atladıkça karşılaşmalar git gide zorlaşır. Seviye atladıkça ve yeni haritalar keşfettikçe işiniz zorlaşıyor olsa da kazandığınız ödüller artar.
  • Karakter Seçimleri: Geniş karakter kütüphanesine sahip olan HeroWarz oyununda her oyuncu kendine uygun bir karakter seçebilir. Her karakterin kendine özgü farklı bir dövüş stili ve yetenek gücü bulunmaktadır.
  • Büyüleyici Dizayn:  Çizgi roman tarzında büyüleyici senaryosu ile bu oyunda pek çok sevimli eşya ve yaratık sizi beklemektedir. Çırpınan sevimli balıklardan tutun yaratıklardan düşen dondurma eşyalarına kadar pek çok sevimli karakter sizi bekliyor.
  • Yüzlerce Seviye: Karakterinizin seviyesini 100’ün de üstüne çıkartabilirsiniz. Karakter seviyeleri güncel olarak arttırılmaktadır ve seviye atladıkça karakterleriniz yeteneklerinde ustalaşır ve güçlenir.
  • 4v4 PvP: MOBA oyun tarzında ki arenalara 4 kişilik takımlarla katılarak rakiplerinize meydan okuyun. Bu arenada herkesin sadece 5 yetenek gücü olabilir ve rakip öldürdükçe seviye puanı kazanırlar.

 

Hemen İndir

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE