Menu

Hay Day

Hay Day

Mobil platformlarda en başarılı oyunlardan bir kaçının üreticisi olan Supercall oyun firması tarafından dizayn edilip piyasaya sunulmuş olan Hay Day, oynaması tamamen ücretsiz bir çiftçilik oyunudur.

Mobil platformda çiftçilik oyununu bambaşka bir boyuta taşıyan rengarenk ve hayat dolu bir oyuna hoş geldiniz. 120 den fazla oyunda en çok beğenilen ve indirilen bu oyuna hemen ücretsiz olarak başlayabilir, hayalindeki çiftliği kurmaya başlayabilirsin.

Hay Day’de bütün topraklar verimli, çevrenizdeki çiftçilerin hepsi yardım edebilmek için can atar, hayvanlar ise en stresli gününüzde bile sizi bir parça mutlu edebilecek şekilde sevimlidirler. Bu oyunda çiftlikler çok özeldir, yağmur hiçbir zaman yağmaz, kervanlar asla uğramaz fakat ekinleriniz asla telef olmaz. Mobil platformda görüp görebileceğiniz en sevimli hayvanlarında bu oyunda bulunması ekstra bir özelliktir.

SAKIN UNUTMAYIN! Bu oyunu yüklemesi ve indirmesi tamamen ücretsizdir. Fakat oyun içi bazı içerikleri, gerçek para karşılığını ödeyerek elde edebilir ve gelişme sürecini kısaltabilirsin. Oyun içi yanlışlık ile alım yapmaktan korkuyorsan ayarlar menüsünden bu özelliği devre dışı bırakabilirsin fakat oyunu oynayabilmek için internet bağlantısına ihtiyacın olacak.

Öne Çıkan Anahtar Özellikler;

  • Her bir parçasını kişiselleştirebileceğin kendine has bir çiftlik düzenle.
  • Çevrendeki çiftçilerle ve arkadaşlarınla ticaret yapabilir veya takas yapabilirsin.
  • Sizden talep edilen siparişleri hasat ettikten sonra ister gemi ister kamyon aracılığı ile adreslerine teslim edebilirsin.
  • Oyuna başlarken kırık bir iskeleye sahip olursunuz, bunu tamir ettirdiğiniz takdirde balıkçılık yapmanızda mümkün.
  • Bütün kişiselleştirme özelliklerinden faydalanarak öyle bir çiftlik yarat ki bütün dünya senin farkını görsün.

Bazı Oyuncu Görüşleri;

  • 5/5 Bu oyun harika grafiklere sahip, bir çiftliğe ait bütün ayrıntıları bu oyunda kolayca bulabilirsiniz. Ayrıca hayvanların mizah anlayışları da bir harika!
  • 5/5 Çiftlikteki hayvanlar inanılmaz sevimli ve hiçbirisi ölmüyor. Oyuna hiçbir sıkıntı olmadan günlerce ara verebiliyorum ve gözüm arkada kalmıyor.
  • 5/5 Bu oyunun bağımlısı oldum ve neredeyse her gün oynuyorum. Oyuna ilk başladığımda bir çiftçiydim, daha sonra balıkçı oldum ve galiba şimdide madenci olacağım, gerçekten bizleri eğlendirebilmek için her şeyi düşünmüşler 🙂
Hemen İndir

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE