Menu

Hattrick

HATTRİCK FUTBOL OYUNU HAKKINDA

Çevrimiçi oynanmaya müsait olan futbol menajerlik oyunlarından en keyiflisi olarak gösterilen Hattrick, birçok ülkeden oynanmaya uygundur. Oyunu kısaca ifade edersek üye olan kullanıcılar tarafından oluşturulan futbol takımlarının kendi aralarında yaptıkları maçlardan oluşmaktadır. Takımlarda yer alan oyuncuların hepsi kurgusaldır. Kullanıcı tarafından istenildiği şekilde oluşturulması da mümkündür. Üye olarak oynanan oyunda yer alan kullanıcıların temel amacı ise sahip olunan takımın geliştirilerek en üst seviyeye ulaşmasını sağlamaktadır. Bunun çok da kolay olmadığı bilinmektedir. Bu nedenle Hattrick oyna sloganıyla her yerde oynanması gerektiği fikrine sahip kişilerde vardır. Son derece profesyonel bir oyun olmasından dolayı kişinin önemli bir zaman ayırması gerekmektedir.

Hattrick Oyna Ve Özelliklerini İncele

Zevkli ve heyecanlı bir futbol oyunu olarak ifade edilen Hattrick, oldukça gerçekçi bir takım özelliklere sahiptir. Gerçek hayatta olan takvime göre oyun şekillenmektedir. Takımlar hepsi belli maç programlarına sahiptir. Her hafta sonu maçlar yapılmaktadır. Bunun dışında hazırlık maçları ve farklı kupalarda yine gerçeğe uygun bir şekilde oynatılmaktadır. Bu nedenle gerçekten menajer olma duygusunun yaşandığı söylenebilir. Hattrick oyna ifadesi ile çıkılan maçlarda yaşanılan heyecan oldukça yüksektir. Transfer, stadyum ve ekonomik gerçeklerde oyun içinde önemli unsurlardır. Yapılacak büyük hatalar ile kulübün iflas etmesi bile mümkün olabilmektedir. Bu nedenle son derece dikkatli ve stratejik davranılması şarttır. Aynı zamanda takımda yer alan futbolcuların fiziksel durumlarının yanı sıra psikolojik durumları da önem arz etmektedir. Yanlış davranışlar ve ifadeler takım içindeki dengeleri bozabilmektedir. Antrenmanların da düzgün ve disiplinli bir şekilde yapılması verim açısından önemlidir.

Hattrick Platformlar

Oyun içinde yer alan kupa ve liglere katılmak mümkündür. Yer alan ligde önemli bir başarı yakalanması durumunda bir üst lige çıkılmaktadır. Ayrıca Hattrick oynayan kişiler arasında sosyal platformlarda vardır. Burada bilgi alışverişi mümkün olmaktadır. Kullanıcılar tarafından kurulan federasyonlara ise üye olunması da mümkündür. Bu şekilde çok daha gerçekçi bir oyun oynamak mümkün olmaktadır. Her ne kadar sanal olsa da her gün yapılması gerekenlerin olması kişileri bağımlı hale getirebilmektedir. Bu nedenle ülkemizde de önemli bir sayıda oynayan kişinin varlığı söz konusudur.

[easy_media_download url=”https://itunes.apple.com/us/app/hattrick/id483569714?mt=8″ text=”Hemen İndir

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE