Menu

Han Savaşları

Tam Ekran
Işık Butonu
Oyuna kendi kalenizle ve seçtiğiniz geliştirme yöntemi ile başlıyorsunuz. En iyi dengeyi bulabilmeniz için orduya; süvari, kuşatma makineleri, okçular ve piyade birimleri arasından seçim yapın. Kahramanınızın yeteneklerini geliştirin, en iyi stratejiyi belirleyin ve civardaki en büyük hanlardan biri siz olun.

Oyun Açıklaması

Han Savaşları

Han Savaşları

Orta çağda geçen bir oyun olan Han Savaşları ‘nda 11 ırk arasından istediğin ırkı ve kaleni kuracak bir bölge seçecek ve oyuna başlayacaksın. 16 farklı savaş ve kuşatma ünitesi, 11 eğitilebilir ünite özelliklerini kullanabilir, çeşitli binalar inşa edebilirsiniz. En iyi ordu düzenini ve en iyi dengeyi oluşturmanız da gerekmektedir. Ordunuzun güçlü olması değil, hasar vermesi önemlidir. Dikkatli ve akıllıca oynamalısınız!

Han Savaşları Binalar

Altın Madeni; altın elde edilmesini sağlar. Bu binayı inşa etmek için başka herhangi bir binaya ihtiyaç yoktur. Altın madeninin seviyesi arttıkça kazandığınız altınlarda doğru orantılı bir şekilde artar.

Demir Madeni; demir elde edilmesini sağlar.

Oduncu Kampları; işçilerinizi göndererek odun kesmelerini sağlayabilirsiniz.  Bu kesilen odunları madenlerde ve yeni binaların yapımında kullanabilirsiniz.

Çiftlikler; et elde etmeniz için vardır. Çeşitli hayvanlar besleyerek et elde eder ve insanlarınız için gıda sağlarsınız.

Evler; Halkınızın yaşayacağı bu evler ne kadar çok olursa, kalenizin sahip olacağı nüfus o kadar fazla olur.

Askeriye; piyade birimlerini üretmeniz için vardır. Mızraklı piyade, kılıçlı piyade, baltalı piyade, gürzlü piyade, kısa menzilli okçu, uzun menzilli okçu ve tatar okçu üretebilirsiniz. Askeriye binanızın seviyesi arttıkça, yeni askeri birimler üretebilir ve üretim sürelerini kısaltabilirsiniz.

At Ahırları; süvari birimlerini bu binadan üretebilirsiniz. Kolcu, hafif süvari, ağır süvari ve okçu süvari burada üretilir.

Atölye; kale kuşatmalarında kullanabileceğiniz kuşatma makinelerini burada üretebilirsiniz. Koç boynuzlu, balistik ok, katapult, büyük sehpalı yat bunlardan bazılarıdır.

Pazar Yeri; Bu bina sayesinde diğer oyuncularla yardımlaşabilir, onlara kaynak gönderebilir, kaynak alış-verişi için teklif götürebilir ya da başka oyuncuların tekliflerini kabul edebilirsiniz. Pazar yerinin seviyesi arttıkça, pazar yerinde ki tüccar miktarı da artacaktır. Dolayısıyla ticaretini yapacağınız ürünler de çoğalacaktır.

Demirci Atölyesi; askerlerinizin savunma ve saldırı güçlerini arttırmak için gereklidir.

Hastane; savaşta kaybettiğiniz bazı askerlerinizi canlandırmak için vardır.

Sur; kendi kalenizin savunma gücünü arttırmak için kullanılır. Surlar ne kadar güçlü olursa savunma gücünüz o kadar yüksek demektir.

Han Savaşları Irklar

Han Savaşları oyunundaki ırklar; Türkler, Bulgarlar, Franklar, Fransızlar, Britanyalılar, Almanlar, Bizanslar, Gothlar, Litvanyalılar ve Ruslardır.

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE