Menu

Goodgame Bigfarm

Tam Ekran
Işık Butonu
Good Game Big Farm adındaki bu online oyun sadece fare ile oynanmaktadır. Harika zaman geçireceğiniz bu oyunda farenizle ekin, biçin, gübreleyin, satın, üretin, tarlanızı geliştirin, yeni yerler makinalar alın....

Oyun Açıklaması

Goodgame Bigfarm

Goodgame Bigfarm

Çiftliğini büyüt ve görevleri yerine getir. En sevimli karakterler bu yolculukta en iyi arkadaşların olsun. Ürünlerini yetiştir, hasat et, sat, çiftliğini daha da büyüt. Bireysel oynamanın yanı sıra kooperatiflere katıl, yenisini kur; grup görevlerini yerine getir ya da tek başına herkese kafa tut, en iyi çiftlik senin ki olsun. Tarlanı ekmek, hasat etmek için insan gücüne ihtiyacın olacak. Çalışanlarının iyi koşullarda çalışıyor olmasına dikkat et. Eğer mutlu değillerse çalışmalarından verim alamayabilirsin. Haydi para kazanma zamanı !

Goodgame Bigfarm İnceleme

Goodgame Bigfarm oyununda, oyuncular oyuna başlamadan önce bir eğitimden geçerek nasıl oynayacaklarını öğrenirler. Bu eğitim etabı oyuna yeni başlayanlar için oldukça değerlidir. Eğitim etabında ekrana gelen bildirimler size bazı yapıları edinmenizi tavsiye eder. Bu yapılar değirmen, tavuk kümesi ve ahırdır. Eğitim etabı bittiğinde kurduğunuz tüm bu yapılar kullanılabilir hale gelir.

Goodgame Bigfarm oyununda anlaşılması kolay bir ekonomik döngü mevcuttur. Tohum elde edilir, ekilir ve biçilir, elde edilen ürün değirmene gönderilir ve orada öğütülür. Bu öğütülen ürünler hayvanların için besin kaynağıdır. Hayvanlarını besler ve gübre elde edersin. Bu gübreleri tekrar tohum ekerken kullanırsın. Döngü böylece tamamlanır.

Goodgame Bigfarm oynayan çiftçi, çiftliğinin her bir parçasından sorumludur. Tarlasını geliştirmekten, dekore etmekten, tarlasında yaşayan işçilerin mutluluğuna kadar her şeyden sorumludur. İşçilerine yaşayacak yer talep ederler. Bu yaşayacakları yerleri onlara karşılamanın yanında, bu yerleri geliştirmelisin. Aslında Goodfame Bigfarm tam anlamıyla bir yapboz gibidir. Tarlalarını ve yapılarını bir yapboz oluşturuyormuş gibi düzenlemen, dekore etmen gerekiyor.

Goodgame Bigfarm Ekonomi

Goodgame Bigfarm ‘da oyuncular enerji dolması gibi beklemelerde bulunmazlar. Aynı zamanda bazı yapıların kurulması için diğer oyunculara ve arkadaşlarına istek de göndermezler. Bunları yapabilmeleri için sadece ekonomik gelire ihtiyaçları vardır. Bu ekonomik geliri elde etmek içinde, ürünler geliştirip satmaları gerekmektedir. Örneğin yumurta toplamak ve domuz yetiştirmek… Bu tarz işlemlerden sonra bazı ürünleri de satın alıp, humus gibi ürünler elde edilerek satılabilir ve gelir elde edilebilir. Aynı zamanda ağaçlar dikerek, hem çiftlik görünümü güzelleştirilebilir, hem de yetişen meyvelerden gelir elde edilebilir.

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE