Menu

Global Agenda

Global Agenda

Hi-Rez Studios tarafından çıkartılmış Global Agenda MMO Shooter tarzı bir oyundur. Oyun 22. yüzyılda oyuncuların kurmuş oldukları birliklerin güç hırsı yüzünden birbirlerine diş biledikleri bir zamanda geçmektedir. Aynı zamanda, hükümetin tek partili rejimine bir muhalefet olarak hakimiyet kurma amacıyla savaş açmaktadırlar. Bilindik ve sağlam Unreal 3 Engine oyun motoru üzerine kurulmuş olan Global Agenda, oyuncularına hızlı aksiyon PvP’leri, dinamik, oyuncuların hükmettiği bir dünya, stratejik elementler, robotlar ve çok daha fazlasını sunmakta.

Hikayede dünya 22. yüzyılda 3. dünya savaşı yüzünden çöküntüde ve Commonwealth ismiyle bilinen Orwellian hükümetinin demir yumruğuyla boyunduruk altına girmiştir. Güç sahibi olanlar yapay zekaya sahip drone’ları kullanarak azalan dünya nüfusunu kontrol altında tutmaya çalışmaktadır, ham maddeler azalmakta ve gelecek yavaşça kararmaya başlamıştır. Global Agenda’nın dünyasına katıl ve bu baskıcı rejime karşı savaş. Elit bir operasyoncu ol ve yüksek teknolojili ekipmanın ile birlikte özgürlüğün için savaş. Oyun Third Person Shooter tarzı bir görüntü stiline sahiptir. Oyuncular değerlerine göre istedikleri PvP arenalarında savaşabilirler. Bir birliğe katıl ve 10v10 mücadelelerde rekabetçi bir şekilde takımınla savaş. Her sezon sonunda üst seviyelerdeki birlikler benzersiz eşyalar kazanacaklardır. Veya oyuncuların büyük bir çoğunluğuyla birlikte PvE mücadelelerine katılıp bir konu örgüsüne dahil olarak NPC’lere karşı savaş.

Öne Çıkanlar;

  • Kendi Ajanını oluştur ve kişiselleştir: Assault, Recon, Medic, veya Robotics sınıfları arasından seçimini yap, ve RPG tarzı bir ilerleme sistemiyle karakterini özelleştir.
  • Kendi Silah Deponu inşa et: Her tarzdan olan silah ve ekipmanların kilidini aç, bunlara örnek olarak turretler, mayınlar, bomba atar, kamuflaj suitleri, jetpackler, hologramlar, droidler, ve çok daha fazlası.
  • Arkadaşların ile Co-op Mücadele et: Entegre yazı ve sesli ulaşım sistemiyle koordine olun ve 4 kişilik gruplar oluşturup görevlerin üstesinden birlikte gelin.
  • Düşmanlarınla Mücadele et: Takım işi ve taktik gerektiren amaç odaklı PvP savaşlarına girip diğer oyunculara karşı mücadele edin.

Anahtar Özellikler;

  • Oyunun içerisindeki bütün eşyaları gerçek para ödemeden elde edebilir ve kullanmayı öğrenebilirsiniz.
  • Mücadeleci birlik merkezli sıralama modu, ödüller kazanabileceğiniz 10v10 arena mücadeleleri.
  • MMO ayarlarında bir FPS savaşı
Hemen İndir

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE