Menu

Gladiatus

Gladiatus

Tarihin altın sayfaları, Gladyatörler! Yeraltı mezarlıklarından çıkıp arenada, yakıcu güneşin altında, demir zırhlarla, kumlarda soluk soluğa bir savaş. Rakiplerini yen ve en fazla puanı elde et, tarihi altın sayfalarına adını altın harflerle kazı!Oyunun amacı kendi gladyatörünüzü yöneterek kişisel özelliklerini ve seviyesini arttırarak tarihe geçecek bir savaşçı olmak. Ne kadar çok savaş kazanırsan o kadar çok saygı kazanırsın. Diğer savaşçılar sana meydan okuyacakları zaman iki kez düşünecekler!

Gladiatus Müzayede Salonu

Müzayede de sistemin belirlemiş olduğu eşyalar sergilenmektedir. Müzayede salonu iki kısımdan oluşmaktadır. Gladyatörlerin ve paralı askerlerin ihtiyaçlarına göre ayrılmıştır. Müzayedenin bitiş süresi belirli değildir. Bu da müzayede süresine fazladan heyecan sağlamaktadır.

Müzayede salonunda alış- veriş iki şekilde gerçekleşir. Bunlardan ilki teklif vermedir. Teklif vermek istediğiniz ürün için, daha önce verilen teklifi geçmeniz gerekmektedir. Müzayede sırasında başka biri teklifi arttır ise size, ” Açık arttırma -Eşya adı- için vermiş olduğunuz teklif geçildi” diye bir bildirim gelir. Müzayede biter ve ihaleyi kazanırsanız, “Bir açık arttırma kazandınız!” bildirimi alırsınız.

İkinci alış-veriş yöntemi ise yakut ile yapılır. Yakut ile yaptığınız alış-verişlerde müzayede devam ediyorken siz eşyayı yakut ile alırsınız ve müzayede sonuçlanmaz.

Gladiatus Kontrol Paneli

Gladiatus oyunu kontrol panelinde havadisler, savaş raporları, mesajlar, sandık, altın, itibar, şöhret, yakut, sıralama, seviye, arena ve keşif seferleri gösterilmektedir.

Oyun ekranının sol üst köşesinde, sırasıyla havadisler, savaş raporları, mesajlar ve sandık görüntülenmektedir. Sol üst köşeden ikinci sırada, yukarıdan aşağı doğru altın, itibar, şöhret, yakut, sıralama ve seviye görüntülenir.

Gladiatus kontrol panelinde arena iki gösterge halinde İlgili kısmın sol tarafında Arena, sağ tarafında Sirk Turma görüntülenir. Arena ‘ya girmek için bir bekleme süresi vardır ve bekleme süresi bittiğinde, yeşil ışıkla beraber giriş sağlayabiliriz.

Arena ‘da birinci olduğunuzda, saat başı size altın ve tecrübe gelir. Savaştığınız ligin seviyesi arttıkça, kazandığınız altın ve tecrübe puanı da artacaktır. Sirk Turma ‘ da ise paralı askerlerini savaştırırsınız. Arena için altın ve tecrübe kazanma durumları Sirk Turma için de geçerlidir. Tek farkla, Sirk Turma ‘da katıldığınız ligi istediğiniz zaman terk edebilirsiniz.

Hemen Oyna

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE