Menu

Fit The Fat 2 Oyunu

Fit The Fat 2 Oyunu

Zayıflamak istiyor ancak kendinize partner bulamıyorsanız bu durumda Fit The Fat 2 oyunu tam da sizlere göre bir oyun olacaktır. şimdi sizlere bu oyunda neler yapabileceğinizi teker teker anlatarak sabırsızlanmanızı sağlayacağız.

Gerçekle İlişkili Oyun

Bu oyunun en dikkat çekici tarafı gerçekte spor yapmanız halinde burada da karakterinizin kilo veriyor olmasıdır. Dolayısıyla sizler de bu sayede varsa fazla kilolarınızdan kurtulabilirsiniz.

Oyun içerisinde 230 kilo olan bir genç delikanlıyı zayıflatmak ve sağlığına kavuşturmak için çabalıyorsunuz. Bunun için ise adeta tüm ihtiyaçları ile siz ilgilenmektesiniz. 3 öğün boyunca birlikte olacağınız bu karakterinizi en kısa sürede fit bir vücuda kavuşturmak istiyorsanız sıkı bir program yapmanız gerekecektir.

Bu program dahilinde sabah karakteri uyandıracak ve spora götüreceksiniz ardından da kahvaltı yaptırarak enerji toplamasını sağlayacaksınız. Ardından ise göstergelere bakarak ihtiyacı olan şeyleri karşılamaya çalışmalısınız. Bu sayede Fit The Fat 2 oyunu içerisinde kısa bir sürede başarıya ulaşabilirsiniz.

Karakter Yönlendirme

Oyun içerisinde karakterinizi yönlendirmek için yapmanız gereken ekrana dokunmak ya da ekranı kaydırmak olacaktır. Bu hareketler ile birlikte karakterinize çeşitli sporlar yaptırabilirsiniz. Örneğin ip atlamasını, koşmasını ve hatta ağırlık kaldırmasını sağlayabilirsiniz. Ne kadar çok idman yaparsanız o kadar çok kilo verdirirsiniz. Ancak beslenmeye de dikkat ediniz. Zira spor ile verdiğiniz kiloları geri almanız söz konusu olabilecektir.

Karakter Kıyafetleri

Ayrıca oyun içerisinde karakterinize çeşitli giysiler giydirebilmeniz de mümkün olmaktadır. Bu sayede kendi tarzınızı yansıtan bir karakter oluşturup kendinizi o karakterin yerine koyabilirsiniz. Böylelikle fazla kilolarınız var ise bunlardan kurtulmanız da daha eğlenceli bir hal alacaktır.

Son olarak belirtmek gerekirse Fit The Fat 2 oyunu içerisinde elde ettiğiniz puanları arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. Bu sayede sıkı bir rekabet içerisine de girmeniz mümkün olacaktır. Bu da sizler için bir motivasyon kaynağı olacaktır. Eğer sizler de Android cihazlarda oynanabilen bu oyun için sabırsızlanmaya başladıysanız o halde biran önce indirip oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunun ücretsiz olduğunu, reklam içerdiğini ve uygulama içi satın alma durumunun var olduğunu da belirtelim.

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE