Menu

Fit The Fat 2

Fit The Fat 2

İOS cihazlar için mobil bir oyun arayışı içerisinde iseniz bu durumda Fit The Fat 2 oyunu tam sizlere göre olacaktır. Bu oyunda sizlere başlangıçta bir karakter verilmektedir. Bu karakter yaklaşık olarak 230 kilo civarında olması sebebiyle zayıflaması gerekmektedir. işte oyunun amacı da tam olarak budur. Sizler çeşitli sporlar yaptırarak bu karakteri zayıflatmaya çalışacaksınız. Bu kapsamda önünüze birçok spor aktivitesi seçeneği de sunulmaktadır.

İlk olarak sadece ip atlama sporu açık olsa da levelleri geçtikçe yürüyüş bandı üzerinde yürüme ve koşma daha sonra boks yapma ve ağırlık kaldırma gibi seçenekler de sizlere sunulacaktır. Bunlardan dilediğinizi yaptırarak karakterinize kilo verdirmekle kalmayacak aynı zamanda da fit bir vücudun ortaya çıkmasını sağlayabileceksiniz.

Fit The Fat 2Yemek Yeme ve Enerji Depolama

Oyun içerisinde sadece spor yapılmamaktadır. Eğer böyle olsaydı kısa süre içerisinde kilo verilir ve oyunun bir manası da kalmazdı. Bunun yanı sıra spor ile kaybolan enerjileri düzenli bir şekilde temin etmek için karakterinize yemek yedirmeniz de sağlanmaktadır. Bu kapsamda hamburger gibi birbirinden farklı yemek seçenekleri de sizlere sunulmaktadır.

Yemek ihtiyacını bu şekilde karşıladıktan sonra ise sıra uykuya gelmektedir. Bunu gidermek için ise karakterinizi uykuya yatırmanız gerekmektedir. Bu sayede enerji toplayan karakteriniz yeniden spor yapmaya hazır bir hale gelmektedir. Fit The Fat 2 oyunu aynı zamanda sizlere de bir motivasyon kaynağı olacaktır. Eğer sizler de zayıflamaya çalışıyorsanız bu durumda birlikte kilo verebilecek ve böylelikle motivasyonunuzu daha da artırabileceksiniz.

Kıyafet Değiştirme

Oyun içerisinde yukarıda saymış olduğumuz aktivitelerin yanı sıra bir de kıyafet değğişikliği yapılabilmektedir. Bu kapsamda bir basketbol oyuncusu kıyafeti ya da asker kıyafeti giydirerek ortaya daha renkli görüntülerin çıkmasını sağlayabilirsiniz. Bunların yanı sıra karakterinizi alışverişe de götürebilmeniz mümkün olmaktadır.

İşte sizler de Fit The Fat 2 oyunu ile tüm bu ayrıcalıklara kavuşmak istiyorsanız bu durumda Appstore uygulama ve oyun mağazasından bu oyunu ücretsiz bir şekilde indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Böylelikle kısa sürede yaşanacak büyük değişikliğe sizler de tanık olacaksınız.

Oyunu indirmek için tıklayın.

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE