Menu

Fishao

Tam Ekran
Işık Butonu
Bütün kontrolleri mouse ile sağlayabildiğimiz bu oyunda, ekipmanları elde ettikten sonra deniz kıyısında durarak denize tıkladığınızda bir süre bekledikten sonra balık yakalayabilirsiniz, sohbet panelini enter tuşu ile açıp diğer oyuncular ile konuşabilir, sosyalleşebilirsiniz.

Oyun Açıklaması

Fishao

Fishao

İnternet sağlayıcısı üzerinden bedava oynayabileceğiniz bir oyun olan Fishao diğer adıyla Fish Always Online, oyunculara sanal dünyada balık tutma zevkini yaşatmaktadır. Oyunda balık tutma turnuvalarına katılabilir ve her biri benzersiz olarak tasarlanmış sanal dünyalara girerek oyun deneyiminizi güzelleştirebilirsiniz. Eğer balık tutmak sizi cezbetmiyor ise Fishao dünyasında bulunan arkadaş canlısı topluluklar sayesinde eğlenecek pek çok şey bulabilirsiniz.

Dünyanın her tarafından oyunu oynayan binlerce oyuncuya katılıp, birbirinden farklı temalara sahip 10 farklı arenada 200 farklı balık çeşidini yakalayarak keşfetmeye çalışın. Her bir arena harika bir şekilde hazırlanmıştır ve bunun dışında diğer oyuncularla tanışıp arkadaş olabileceğiniz merkez noktalar oyuncular için sunulmuştur. Bir sonraki büyük yakalamanız ile meşgul olmadığınız zamanlarda balıkçı dostlarınızla yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

Oyundaki ana amaç balık tutmak olsa da zamanla oyuncular oyunun sadece balık tutmak üzerine olmadığını fark edeceklerdir. Oyunu oynadığınız karakterleri dilediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz ve edindiğiniz arkadaşlarınız ile balık tuttuğunuz zamanların dışında sohbet edebilir ve keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Bütün bu özellikler, daha önce Habbo Hotel oynamış olan oyunculara tanıdık gelecektir bunun yanında Pokemon oyunlarında olduğu gibi bu oyunda da amaç tüm balık türlerini yakalayıp Fishdex adı verilen kişilerin kendilerine özgü olan balık bilgileri içeren sisteme kayıt etmektir. Diğer bir deyişle kendi Fishdex’inizi tamamlamak için tüm balıkları yakalayabilmek ve bunlar için farklı türde olta ve yemlerin kilidini açarak bunları kullanmanız gerekmektedir.

Turnuva sistemi ise daha çok arkadaş canlısı bir çekişmeye ev sahipliği yapar, turnuvalar olağan bir şekilde başlar yani turnuvalara giriş oyuncular için zor değildir. Şansınız ve yetenekleriniz yardımıyla balık tutarken bu turnuvalarda dereceye girebilirseniz pek çok başarı kazanabilirsiniz. ( Ödüller cömert bir şekilde belirlenmiştir )

Turnuvaların dışında, oyuncular küçük oyunlar oynayarak ve görevler yaparak cömert ödüller kazanabilirler. Bu ödüller genelde karakterinizi kişiselleştirebilmeniz için değişik kıyafetler ve ulaşabileceğiniz daha iyi oltalar olarak belirlenmiştir. Eğer oyunun sosyal tarafı ile ilgileniyorsanız da bu sevimli 2 boyutlu MMO dünyasında kendinize dünyanın her tarafından katılan oyunculardan oluşan bir arkadaş topluluğu edinebilirsiniz.

Fishao etkinlikleri, resmi duyurular ve destek için Fishao forumlarını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE