Menu

Final Fantasy XV A New Empire Yayınlandı

Final Fantasy XV A New Empire Yayınlandı

Final Fantasy oyuncusuysanız ve maceranız hız kesmeden her yerde devam etsin istiyorsanız artık mümkün. Çünkü Final Fantasy XV A New Empire yayınlandı.

Geçen Mart ayında Final Fantasy XV‘nin spin off formundaki mobil oyunu hayranları için duyurulmuştu. Final Fantasy XV: A New Empire, şimdilik Yeni Zelanda ve Avustralya’da çıkış yapmıştı. Bu oyunu oynamak isteyenler artık beklemek zorunda değil çünkü Final Fantasy XV A New Empire artık tüm dünyada yayınlandı.

Artık Mobil Cihazlarda

Oyun MZ ve Epic Action ortaklığında geliştirilen ücretsiz olarak sunulan bir oyun. Ancak her oyun gibi oyun içinde satın almalar tabi ki mevcut. Oyun açıklamasında ise “Yeni mobil oyun Final Fantasy XV: A New Empire ile Final Fantasy XV maceranızın kahramanı olun. Krallığınızı kurun, güçlü büyüler keşfedin ve arkadaşlarınızla birlikte bölgenize hükmedin. Kaderinizi karşılamak için cesaretiniz var mı? Büyük krallıklar boyunca yolculuk yapın, büyülü kaynaklar toplayın ve Final Fantasy tarihinin en güçlü imparatorluğunu inşa edin” ifadeleri yer alıyor. Bu haliyle her ne kadar oyun klasik bir mobil oyun gibi görünse de Final Fantasy kalitesi her an fark ediliyor.

Nihai Fantezi XV Yeni Empire

Macera Başlıyor

Bu oyun, çok sevilen oyun türü olan strateji oyunları arasında öne çıkmaya şimdiden aday. Oyunda maceralara arkadaşlarınızla atılabilir ve birlikte gerçekleştirdiğiniz stratejiler ile görevlerinizi tamamlayarak, kendi imparatorluğunuzu kurabilirsiniz. Ayrıca oyunun artık mobil cihazlarda oynanabiliyor olması sayesinde her an her yerde imparatorluğunuza hükmedin.

Strateji oyunu olan Final Fantasy XV A New Empire, artık iOS ve Android cihazların hepsinden ücretsiz olarak indirilebiliyor. Siz de kullandığınız mobil cihazın mağazasında yapacağınız arama ile oyuna ulaşabilir ve indirebilirsiniz.

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE