Menu

FIFA Mobile Futbol

FIFA Mobile Futbol

Futbol oynamak adına keyif alabileceğiniz en güzel oyunlardan birisi FIFA Mobile Futbol sizlerle birlikte. Günlük olarak her güncellemeyi kullanabileceğiniz ve aynı zamanda kendi futbol takımınızı kurup yöneteceğiniz muazzam bir oyun. Gerek rakip oyuncular kurup karşılıklı takımları yarıştırın, gerekirse de kendi takımınızı oynatın. Bu oyunda daha önce tecrübeli olmanıza gerek yok. Daha önce oynayıp oynamadığınız ya da bilip bilmemeniz, pek de bir şeyi ifade etmeyeceği gibi; oyunun zevkli denilebilecek kısmı; bu aşamada karşınıza çıkıyor. Farklı şeyleri ararken; başka şeylerle karşılaşacaksınız ve bu sayede de oyundan tat alacaksınız.

GERÇEK BİR FUTBOL TADI

  • 650 futbol takımı, 30’un üzerinde lig ve 17.000 futbolcu oluşu; oyunun gerçekliğini yansıtan en güzel detaylardan birisi olarak karşınıza çıkacak durumdadır.
  • Bitirici forvetler, gol kralları ve daha birçok alanında yıldız futbolcuyla; karşılaşmalara katılarak, heyecanın dorukta olacağı bir futbol macerası yaşayacaksınız.
  • Kulübünüzü genişletmek ve aynı zamanda da gelişim rotasyonuna ayak uydurabilmek adına; ilk 11’inizi oluşturabilirsiniz.
  • Kendi tuttuğunuz takımı seçerek bir kadro kurduktan sonra; her çam sonrası taktiklerinizi değiştirin ve bu sayede de yıldız bir takımın yöneticisi olun.
  • Uygulayabileceğiniz Atak Modu sayesinde, takımınızı dinç ve ayakta tutabilirsiniz. Takımınızı güçlendirmek adına yapabileceğiniz zamanı belirleyin ve harekete geçin.

FUTBOL ADINA HER ŞEYDEN HABERDAR OLUN

  • Yılın 365 günü futbol haberlerinden haberdar olarak; güncellemeleri ve aynı zamanda da etkinlikleri kaçırmayın. Hem takımın geleceğini düşünün hem de kendinizi futbolda en üstte görün.
  • Lig’de bulunan en iyi oyuncularla rekabete hazır mısınız? O halde kendinizi adım adım liderlik tablosunda görmeye hazırlayın.
  • Bu seride gerek arkadaşlarınızla gerek ise de dünyanın bir diğer ucunda ki en güçlü liglerle rekabete hazırlayın.
  • Global bir futbol topluluğuna ayak uydurmak hem sizler için bir avantaj olacaktır hem de bu sayede taktikleri en iyi şekilde değerlendirmenizi sağlayacaktır. Oyun içi arkadaşlarınızla sohbet ederek; sizlerde bu topluluğa üye olabilirsiniz.

**Android destekli olan FIFA Mobile Futbol, 100 MB’ın altında bir yer kaplamaktadır ve ücretsiz olarak kullanılabilmektedir. **

**4.1 ve üzeri destekli olan FIFA Mobile Futbol sayesinde, gerçek bir futbol deneyimi kazanacaksınız.**

Hemen İndir

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE