Menu

Farm Heroes Super Saga

Farm Heroes Super Saga

King isimli oyun firması tarafından geliştirilen ve piyasaya sunulmuş olan Farm Heroes Super Saga oynaması ve indirmesi ücretsiz bir oyundur. Bu firma tarafından çıkartılmış Candy Crush, Candy Crush Soda gibi oyunlarla aynı tarzda olan bu oyun hasatları yeteri kadar eşleştirerek bölümleri geçebildiğiniz bir üçlü eşleştirme tarzı bulmaca oyunudur.

Bu bulmaca oyununda da, oyunun amacını konu alan bir hikaye bulunmaktadır. Farm Heroes Saga’nın devam oyunu özelliğini taşıyan bu oyunda da kötü rakun bulunmaktadır. Fakat bu oyunda kötü rakun çiftlikler arasında gerçekleştirilen en büyük hasat yarışmasına hazırlanırken sizin yetiştirdiğiniz hasatları çalmak ve yarışmaya hile karıştırarak kazanmanızı önlemeye çalışmaktadır.

Oyuna başladığınızda göreceğiniz üzere ilk bir kaç seviye tipik bir eşleştirme oyunudur. Bitkilere dokunarak veya kaydırma işlemi ile 3 veya daha fazla aynı hasat ürününü dikey veya yatay yan yana getirdiğinizde puan kazanırsınız. Üçten fazla hasat yan yana getirdiğinizde kazandığınız puan da artar ve bu yolla seviyeleri daha kolay geçebilirsiniz. Eğer bölümün istediği puana ulaştığınız zaman ek hamleniz bulunmaktaysa ek hamleler kazanarak puanınızı katlama imkanı kazanabilirsiniz.

Oynanış biçimi ile bölümü geçebilmek için yapmanız gerekenler gayet iyi bir şekilde eşleştirilmiştir. Bazı bölümlere özel hasatlar görevler sayesinde sizi onları eşleştirmek üzerine zorlayacaktır. Fındıkları sincap Fidget yardımı ile kırabilir, çiçeklerin açması için yanlarında eşleştirmeler yapabilirsiniz.

Farm Heroes Super Saga oyununda bölümleri ilerledikçe bazı mekanik güçlendirmeler sizin yardımınıza koşacaktır. Örneğin; rüzgar sizin kaydırma yönünüze doğru bütün hasatları döndürerek eşleştirmeleri yapmanızı kolaylaştırır.

Oyunu oynarken canların tümünü tükettiğiniz zaman, ekstra canları para ile ödeme yaparak satın alabilir veya çevrim içi olarak oyuna bağlanıp oyunu oynayan arkadaşlarınızdan size göndermesini isteyebilirsiniz. Böylece canınız bittiği zaman da oyuna devam edebilirsiniz.

Öne Çıkan Anahtar Özellikler:

  • Oynayabileceğiniz 100’den fazla, her biri bir öncekinden daha zor olarak karşınıza çıkacak seviye sizi bekliyor.
  • Diğer oyunda olmayan ve bu oyunda karşınıza çıkacak yeni kahramanlarla tanışın.
  • Tarım Fuarı için en büyük hasat ürününü yetiştirmek için seviyelerin gereklerini yerine getirirken kötü rakuna dikkat edin.
  • Takıldığınız ve geçmekte zorlandığınız bölümler için güçlendirici ürünleri kullanın. Bu oyunda yeni güçlendiriciler sizi bekliyor.
  • Ara yüzü ve oynaması basit olan bu oyunda seviyeleri atladıkça oyunun ne kadar zorlaşabileceğine şahit olun.

 

Hemen İndir

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE