Menu

Farm Heroes Saga

Farm Heroes Saga

Facebook ve Google Play’de üst sıraları bırakmayan Candy Crush Saga oyununun yapımcılarından olan King tarafından geliştirilmiş ve piyasaya sunulmuş olan Farm Heroes Saga oynaması ve indirmesi ücretsiz bir eşleştirme tarzı oyundur. Candy Crush Saga ile benzer bir oynanış stili olan bu oyun 3 veya daha çok sayıda aynı türden cisimlerin birleştirilmesi üzerine kuruludur. Diğer benzeri oyunlarda olduğu gibi 3’ten fazla eşleştirme yaptığınız zaman ek özelliklere erişebilirsiniz. Oyunu oynarken bazı bölümlerde süre kısıtlaması ile bazı bölümlerde ise kısıtlı hamle sayısı ile karşılaşacaksınız. Bu sebeple elinizden geldiğince çok fazla sayıda sebzeyi eşleştirerek kazandığınız ek özelliklerle daha çok sebzeyi yok etmeye çalışın. Farm Heroes Saga’yı benzerlerinden ayıran bir özellik ise hasatların artı özellikleridir. Örneğin bazı bölümlerde bazı hasatlar sizin oynadığınız bölüme hiç bir katkı sağlamazken bazı bölümlerde o hasat türleri ek puanlar almanıza yardımcı olabilir. Her bölümde oyunun sizden istediği farklı bir görev olacaktır.

Oyunun hikayesinde kötü rakun çiftliğinize musallat olur ve tüm hasat ürünlerinizi çalmaya çalışır. Amacınız hasat ürünleri olan meyve ve sebzelerin yardımı ile onu çiftlikten kovmak ve hasatları kurtarmaktır. Bu mücadelenizde size yardım edecek olan bazı çiftlik kahramanları olacak, bu kahramanları kazanmak için oyunda bazı özel bölümler mevcuttur. Bu bölümlerden edindiğiniz başarıya oranlı olarak yardımcı kahramanları kazanabilirsiniz. Daha güçlü bir çiftlik yardımcısı için 3 yıldızla bölümleri bitirmeyi başarın.

Oyun çevrim içi ve çevrim dışı şekilde oynanabilir. Çevrim içi şekilde oynadığınız zaman listenizdeki arkadaşlarınızın bölümleri kaç puan ile geçtiğini görebilir onlarla rekabet içerisine girerek en yüksek puanı almaya çalışabilirsiniz.

Öne Çıkan Anahtar Özellikler:

  • Farm Heroes Saga diğer King yapımı eşleştirme oyunlarında olduğu gibi eğlenceli ve türlü stratejiler geliştirerek geçebileceğiniz bir oynanış tarzına sahiptir.
  • Oynamanız için yüzlerce seviye sizi bekliyor. Her yeni seviye sizi yeni zorluk ve bulmacalar ile karşılayacak.
  • Tüm hamlelerinizi kullanmamış olarak seviyeyi bitirdiğinizde Kahraman Modu sayesinde ek puan kazanarak seviyeyi tamamlayabilirsiniz.
  • Seviyelerde takıldığınız zaman yardım alabileceğiniz çiftlik yardımcıları ve seviyelerden kazandığınız çeşitli güçlendiriciler ile bu seviyeleri geçebilirsiniz.
  • Renkli ve basit kullanıcı arayüzü ile oyun sizi bekliyor.
Hemen İndir

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE