Menu

Fairyland Online

Fairyland Online

Lager Network Technologies tarafından piyasaya sunulmuş bir oyun olan Fairyland Online oynaması tamamen ücretsiz iki boyutlu bir fantezi MMORPG oyunudur. Tur tabanlı dövüş sistemi, görevler ve geniş bir evcil hayvan sistemi sunar oyuncularına. Bir kaç meşhur peri masalını kendine taban olarak kabul eden oyunda aralarından seçim yapıp kişiselleştirebileceğiniz 3 ırk vardır, insanlar, elfler ve cüceler.  Oyun içerisinde aksiyon, oyuncular 10. seviyeye ulaştıklarında seçebildikleri 3 birlik ile başlar.  Her ırk , bu 3 tarafın her birine tam anlamıyla uyarlar , bir seçim yapmadan önce oyun, oyuncularına her bir birliği deneyebilecekleri bir fırsat sunar. Bir birliğe katıldığı zaman, birkaç sınıf ağacının açıldığı, bilindik tanklar da dahil büyücü ve Rogue sınıfının da içinde bulunduğu bir pencere oyuncuları karşılar. Pvp sistemi de , Fairyland Online’ de güzelce işlenmiştir, birliklerin diğer birliklere karşı yaptığı “Krallık Savaşları” adı verilen savaşlar gibi. Ek olarak çeşitli harika evcil hayvanlar, oyuncak bebekler ve kişisel ünvanlar toplanabilir.

Fairyland Online, eski bir oyundur ve sistem gereksinimleri minimum düzeye yakın olduğundan, kolayca günümüzdeki çoğu bilgisayarda oynayabileceğiniz bir oyundur.

Sınıflar :

  • Savaşçı Sınıfı : Goldburg Şehir Loncasındaki Bıçakçı, Kılıçcı ve Baltacı sınıflarından birinin seçimiyle savaşa girişirler. 60. seviyeye ulaştıkları zaman unvanları Bıçak Ustası, Kılıç Bilgesi ve Gelişmiş Vahşi Savaşçı olarak değişir.
  • Usta Başı Sınıfı : Rainbow Şehir Loncasındaki Dövüş Sanatları Ustası, Canavar Ustası ve Tüccar sınıflarının seçimleriyle benzersiz yetenekleri öğrenen oyuncular, 60. seviyeye ulaştıklarında seçtikleri seçimlerinin unvanları sırayla Kung Fu Ustası, Canavar Lordu ve Zengin Tüccar olarak gelişmiş unvan isimlerini alır.
  • Kahin Sınıfı : Güçlü büyüleriyle birlikte Büyücü, Işığın Yardımcı Rahibi ve Karanlığın Yardımcı Rahibi sınıflarını barındıran Bluebird Loncası, oyuncuları 60. seviyeye ulaştıkları zaman seçtikleri seçimlerin unvanları sırayla Baş Büyücü, Işığın Mimarı ve Karanlığın Komplocusu olarak gelişmiş unvan isimlerini alırlar.

Irklar : 

  • İnsan Irkı : İnsan ırkı, oyunun en çok yönlü sınıfı olmakla beraber çok bariz bir zayıflığı veya çok belirgin bir gücü yoktur.
  • Elf Irkı: Elf ırkı, en mistik ve büyüyle haşır neşir ırktır.
  • Cüce Irkı : Cüce ırkı, en dünyevi ve gözlerden uzak yaşayan ırktır.
Hemen İndir

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE