Menu

Eudemons Online

Eudemons Online

TQ Digital oyun şirketi tarafından piyasaya sunulmuş olan oynaması tamamen ücretsiz Eudemons Online 2.5D bir fantezi MMORPG oyunudur. Bu mistik dünyada, Warrior, Mage, Paladin, Vampire, veya Necromancer olmayı tercih edebilirsin. Eudemon’larını çağıracak ve ve macera yoluna doğru atılacaksın, Cronus diyarının gizemlerini araştırıp açığa çıkartacaksın.

Eudemons Online’da yüzden fazla Eudemon sana yolculuğunda yardımcı olabilmek için beklemektedir. Seçimini yaptıktan sonra onları akıllıca eğiterek karakterine ekstra bir güç kat, ve karşına çıkacak sert savaşlarda sana fayda sağlayabilmeleri için onları kullan. Onların zirvesinde, evrimleşmelerine tanık olacaksın ve Eudemon’ların gerçek güçlerine şahit olacaksın.

TQ Digital şirketinin bu oyununda birkaç genişleme paketi vardır, örneğin Trumpet of the Legionnaire ve Cult of the Shadowed Sun, bu paketlerle birlikte yeni bir oynanış sistemi, yeni görevler, silahlar, Eudemon’lar, binekler ve yeni Necromancer sınıfı elde edebilirsin.

Epik bir savaş sistemiyle birlikte, güzel görseller, benzersiz evcil hayvan sistemi ve yaygın bir topluluk, Eudemons Online her yaştan oyuncuya hitap edebilen yüksek derecede interaktif bir oyundur.

Sınıflar;

 • Mage: Düşük bir fiziksel saldırı ve defansla birlikte yüksek bir büyü hasarı ve büyü savunmasına sahiptir.
 • Paladin: Karşılığında ruhlarını takas ederek muhteşem bir fiziksel hasar ve büyü hasarı elde etmiş eski büyücülerdir.
 • Vampire: Çok ama çok uzun zaman önce asilzade olarak kabul görmüş bireyler olan, şimdiyse gece yürüyenler olarak adlandırılmış kişilerdir.
 • Warrior: Fiziksel olarak en güçlü ve kuvvetli sınıftır.
 • Necromancer: Necro ve Wizard statülerinin arasında kalmış olan bu sınıf ile saldırılardan kaçınabilir ve çok kuvvetli büyüler ile karşılık verilebilir.

Öne Çıkan Anahtar Özellikler;

 • 6 Benzersiz Sınıf: Warrior, Mage, Paladin, Vampire, Necromancer, ve Shadow Knight.
 • Eudemon sistemi: 100’den fazla Eudemon yakalanabilir, evcilleştirilebilir, seviye atlattırılabilir, yetenek kazandırılabilir, onları ister saldırında yardımcı olarak ister kalkan olarak ister savaşlarda kendini desteklettirebilirsin.
 • Legion savaşları ve turnuvaları: Herhangi bir Legion’a katılabilir ve diğer Legion’lar ile sıralamada yükselmek için savaşabilirsin.
 • Sosyal odaklanma: Dost canlısı bir akıl hocasından yardım al, veya bir başkasıyla evlen, düşüncene en uygun Legion’a katıl ve aynı düşünceye sahip olduğun bir Legion ile yüksekleri hedefle.
 • Deneyim Yetenekleri: Seviye atladıkça açılan yeteneklerin dışında her sınıfın kendine özel yetenek barını doldurduğunda açılan bir yetenek gücü vardır. Bu yetenek gücü muazzam derecede yıkıcı bir güce sahiptir.
 • Grupça Zindanlar: Oyundaki bir çok zindan görevine ister tek başına ister arkadaşlarınla birlikte grup oluşturup katılabilir, en zor zindanları tamamlayıp en güzel ödülleri kazanabilirsin.
Hemen İndir

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE