Menu

Duelyst

Duelyst

CounterPlay oyun firması tarafından dizayn edilip, piyasaya sunulmuş olan Duelyst oynaması ücretsiz bir sıra tabanlı strateji oyunudur. Eli kanlı generalini düşman şehir devletlerine karşı bir turnuvada dövüştür ve kazananın ödülü evine götürdüğü muhteşem ödüllere sahip bu düelloyu kazan. Altı farklı kahraman arasından seçimini yap ve onların eşlikçileri olan düzinelerce kart ile dövüşe katıl. Zaferini garanti altına alabilmek için en güçlü ünitelerini ve yeteneklerini savaş alanına çağır. Ustaca hazırlanmış olağan üstü pixel art karakterler ve nefes kesici su rengi çevresel ögeleri çok gerçekçi bir dünyada deneyimle. Benzersiz efektlere ve istatistiklere sahip yüzlerce kartı topla, bu kartların içeriği yaratıklar veya yetenekler olabilir. Bütün bunların eşliğinde derece merdivenlerini tırmanmak hiçbir oyuncu için kolay olmayacaktır. Sınıfın inceliklerini mücadeleci modlarda öğrenmeye çalış, bu modlarda bulmacaları çok spesifik yöntemler ile çözmeye zorlanacaksın.

Öne Çıkan Anahtar Özellikleri;

  • Piksel grafikler: Neo nostaljik duyguları uyandıran ve ustalıkla hazırlanılmış piksel grafikler.
  • Toplamanızı bekleyen tonlarca kart: Yüzlerce farklı kart sizi uzun süre oyalayacak ve oyundan aldığınız keyif her zaman yüksek kalacaktır.
  • Yarım düzine sınıf: Birden fazla sınıf seçeneği ile kendi kişiliğinize uygun oyun stilini bulun ve oyun deneyiminizi kişiselleştirin.
  • Mücadeleci modlar: Yeteneklerinizi her sınıf için özel olarak yapılmış bulmacalar ile eğitime tabi tutabilirsiniz.
  • Rütbe merdiveni: En iyi olabilmek için düşen yüzlerce düşman bedeninin üstünden tırmanın ve zaferi elde edin.

Sınıf Seçenekleri;

  • Vanar: Yeteneklerini duvarlar oluşturabilmek için özelleştirmiş olan bu sınıfta, düşmanlarınızı kapana kıstırabilir veya birbirlerinden ayırabilirsiniz, düşmanların arasına gizlice sızmak, buz büyüleri ve dalkavukları değişime uğratabilme özellikleri ile düşmanlarını oldukları yerde rahatça hareketsiz bırakabilirler.
  • Lyonar: Bu sınıf ünitelere ilham vererek potansiyellerini inanılmaz derecede yüksek bir seviyeye getirebilmektedir. Ünitelerinizi argeona yakın bir şekilde yerleştirebilir ve saldırı bonusu kazanabilirsiniz, düşmanlarınızı saf güç ile rahatsız edebileceğiniz bir sınıftır.
  • Songhai: Bu sınıf en çok kart kombosuna sahip sınıftır, üniteleriniz düşman mevkisini bozarken düşmanlarınızı sırtlarından bıçaklayabilir ve zaferinizi garanti altına alabilirsiniz.
  • Abyssian: Soğuk kanlılıkla ölülerin sayısını hesaplayarak hayatta kalanların güçlerini ölenlerin sayısına göre arttıran bir sınıftır. Düşük seviyeleri kartları savaş alanına sürüp ölmelerini sağlayın ve esas kuvvetlerinizin güç kazanmasına izin verin.
  • Vetruvian: Harita baskısı bu sınıfın esas odak noktası ve özelliğidir. Sürekli savaş alanına köle gönderen Obelysks’leri kullanarak düşmanınızı meşgul konumda tutun ve Duelyst’de zaferi garantileyin

 

Hemen Oyna

Yorum yok

Bir cevap yazın

 

Facebook

IMPERIA ONLINE